Mestská polícia hlavného mesta SR Bratislavy

Telefón: +421-2-6252 5331

• 25. novembra 2019 at 10:12

Dobrý deň prajem,

po nákupe v ALZE som peši prechádzal ulicami Továrenská, Čulenova, Landererova. Niekde v týchto miestach mi vypadla z vrecka mikroSD karta ( SAMSUNG 128 GB, zalaminovaná ), v cene 26,90 EUR, ktorú som kúpil 22.11.2019 v ALZE.

Chcel by som vás láskavo poprosiť o informáciu, či náhodou poctivý nálezca neodovzdal tento balíček príslušníkovi MP alebo či ho nedoručil na stanicu MP.

Ďakujem za vašu ochotu. S priateľským pozdravom, Ing. Dušan Plichta, 0903440148
    PS: Budem vďačný aj za usmernenie, či odporúčanie

• 26. februára 2021 at 13:37

Dobry den prajem,
    velmi ma znepokojuje a hneva sucastny stav, ked je cyklistika velky boom a pesi chodci akoby nemali ziadne prava ani narok chodit po chodnikoch bez toho, aby neboli ohrozeni agresivnymi a arogantnymi cyklistami. Stale pocuvame ako aj z mojich dani sa stavaju cyklotrasy. Teraz ked pocasie dovoluje chodim sa prechadzat aj s mojou starou matkou 90 rocnou popri Malom Dunaji po chodniku pre pesich. Chodi tam mnoho rodin s malickymi detiskami ci pesi alebo na odrazadlach. Vcera sme mali 5 potyciek s cyklistam, ktory sa rutili pomedzi nas velkou rychlostou. na upozornenie nereagovali a pritom 10=15 metrov je pre nich vybudovany cykl. chodnik. Nerespektuju nic a nikoho a este sa nam starym aj vysmievaju aki sme bezmocni s tym nieco urobit. Prosim Vas ochrante nas pred takymito „sportovcami“ ktori neberu ohlad na inych. My nic nezmozeme sme bezbranni . Velmi pekne Vam Dakujem.

• 1. marca 2021 at 10:02
      Permalink

Dobrý deň, tiež sa stretávam s podobným problémom kdekoľvek v Bratislave. Mám pocit, že cyklistika je aktuálne nadradenejšia pešej chôdzi v Bratislave.

Odporúčam sa s týmto problémom obrátiť priamo na magistrát v Bratislave cez e-mail: info@bratislava.sk – oni určite na čele s pánom Vallom začnú riešiť túto situáciu 🙂

• 19. júna 2021 at 8:19
    Permalink

Dobrý deň. Chcel by som Vás požiadať o pomoc v súvislosti s platením poplatkov za domáce zvieratá. Ide o pobyt zvierat na Račianskej ulici č. 143. V obytnom dome je 180 bytov, pričom značná časť bytov je v prenájme, kde nájomníci sú vlastníkmi domácich zvierat, ktoré určite nie sú prihlásené v MČ Rača. Obraciam sa na Vás z toho dôvodu, že sa často stáva, že v dome a okolí sa nachádzajú exekrementy. Bol by so Vám vďačný, ak by ste v tomto okolí prostredníctvom hliadky MsP vykonali kontrolu majiteľov zvierat. Za ochotu Vám vopred ďakujem.

• 3. februára 2023 at 12:47
    Permalink

Dobry den, dnes som mal neprijemnu skusenot s prislusnikom Mestskej policie. Videl som stat auto mestskej poicie pri kandskej ambasade pred vchodom a pristvil som sa za nim s otazkou ci mozem vyzdvihnut manzelku, ktora uci slovensky jazyk v tejto budove. Z auta vyskocil policajt s fotoaparatom v ruke ihned fotil moje autoa aj mna do tvare !!! Pozdravil som ho: Dobry den, mozem nalozit moju manzelku lebo prsi? mi odvetil ze nie. Tak som odisiel prec. Zarazilo ma nasilne a neprofesionalne chovanie tohto policajta bez znalosti GDPR – ved som sa ho len slusne opytal a odisiel som prec podla jeho pokynu.
    Chcem vas poziadat, aby ste vasich pracovnikov skolili, aby sa chovali slusne a ustretovo, tak ako som sa choval aj ja, a nie ako k nejakym asocialom a podobne. Z mojho pohladu som nic neporusil a len som sa opytal mestskeho policajta a postupoval som podla jeho pokynu… sam som staromestan narodeny v Bratislave a takyto pristup ma naozaj mrzi aj s ohladom na inych ludi a turistov v nasom meste… udalost sa stala 3.2. o 11.16 pred budovou Kanadskej ambasady vedla Reduty.