Bratislavská karta zvýhodňuje Bratislavčanov

Bratislavská karta je už v ponuke niektorých našich bánk. Už dnes možno nájsť po meste viacero reklamám, ktoré upozorňujú na tento fakt. Žiaľ z jednej rozšírenej reklamy to vyzerá, akoby túto službu poskytovala len OTP banka. Napríklad aj vo VUB banke môžete požiadať o vydanie karty Bratislava. Dôležité je mať však trvalý pobyt v Bratislave.

Mesto už dávnejšie chcelo nejak zvýhodniť domácich obyvateľov Bratislave oproti cezpoľným, ktorý v hlavnom meste len pracujú. Bratislavčania o kartu môžu požiadať v banke, vydaná by im mala byť bezplatne a použitiu sa medze nekladú, miest kde ju bude možné použiť bude stále viac a viac. Bude ju možné využiť pri platbe za dopravu s možnosťou až 10 percentnej zľavy. Ďalšie možnosti sú pre držiteľov kariet pri nákupoch a využívaní ďalších služieb mesta. Otázne je, či o kartu prídu aj tí, čo boli celý život Bratislavčania a práve teraz sa sťahujú z finančných dôvodov do Senca. Pri vydaní karty to bude zrejme závisieť od mena uvedeného na dokladoch.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.