Hotel Tatra v centre Bratislavy

Hotel Tatra prvýkrát privítal svojich hostí ešte v roku 1930 a už v začiatkoch svojej histórie sa stal centrom kultúrno-spoločenského a obchodno-turistického života. K tomu spoločenskému markantnou mierou prispela neodmysliteľná poloha Bratislavy, v samotnom srdci Európy, na brehu rieky Dunaj. Tým predurčila naše hlavné mesto, spolu s Hotelom Tatra, stať sa križovatkou obchodných ciest.

Vysokokvalifikovaný, proklientsky orientovaný personál sa snaží vždy vyhovieť každému hosťovi. Vľúdnosť, flexibilita a odbornosť sú hlavnými charakteristickými črtami nášho tímu. Práve výrok „pre hosťa to najlepšie“ sa stal filozofiou a základným poslaním Hotela Tatra. Možno aj na základe týchto skutočností neprichádzame o svojich klientov, práve naopak, budujeme si k nim nielen obchodný, ale aj priateľský vzťah.

Obľúbeným miestom stretávania významných osobností kultúrneho, spoločenského a umeleckého života starej Bratislavy, sa stala hotelová kaviareň. Stále je zariadená v retro štýle art-deca, čím dáva jedinečnú príležitosť zažiť čaro tejto atmosféry aj dnes. S fajčiarskou a nefajčiarskou časťou je ideálnym miestom na chvíle oddychu pri šálke lahodnej kávy  alebo poháriku kvalitného vína.

Reštaurácia Hotela Tatra – to je pastva pre oči a najmä pre chuťové poháriky aj tých najnáročnejších labužníkov. Jedlá sú pripravované výhradne z najkvalitnejších výberových surovín a zaručujú jedinečný gurmánsky zážitok.

Prekonanie Vašich očakávaní je pre nás výzvou. S nami bude každé Vaše podujatie úspešné, pripravené presne podľa Vašich predstáv a požiadaviek. Zaručujeme vysokú kvalitu poskytovaných služieb, odborný a profesionálny prístup skúseného personálu, ktorý Vás vždy privíta s úsmevom na tvári, pripravený splniť všetky Vaše želania.

Naša jedinečnosť spočíva v poskytovaní komplexných služieb súvisiacich s organizáciou Vášho podujatia – počnúc konferenčnými priestormi, ubytovaním, stravovaním, až po kultúrne a spoločenské aktivity.

Hotel Tatra ponúka okrem ubytovania v 58 jednolôžkových, 134 dvojlôžkových izbách a 8 luxusných apartmánov aj flexibilné bezbariérové kongresové priestory so špičkovým technickým vybavením. Ich kapacita siaha na číslo až do 700 hostí. Tie sú  ideálnym miestom na organizovanie Vašich kongresov, seminárov, konferencií, rokovaní, spoločenských či pracovných stretnutí a podujatí.

Po náročnom dni si môžete oddýchnuť pri divadelnom predstavení legendárneho Štúdia L+S, ktoré sa nachádza priestoroch Hotela Tatra**** alebo sa rozmaznávať v saune či na masáži v relaxačnom centre. Novinkou je kaderníctvo a vizáž.

Najlepší idú s najlepšími. Držte krok s Hotelom Tatra a nájdite miesto pre Váš biznis v srdci Bratislavy.

CENNÍK  A TYP IZIEB

TYP IZBYPultová cena15% zľava25% zľava30% ZĽAVA40% zľava
Jenolôžková 99,00 EUR84,00 EUR74,00 EUR69,00 EUR59,00 EUR
Dvojlôžková obsadená jednou os. 109,00 EUR93,00 EUR82,00 EUR76,00 EUR65,00 EUR
Dvojlôžková 119,00 EUR101,00 EUR89,00 EUR83,00 EUR71,00 EUR
SUITA executive189,00 EUR161,00 EUR142,00 EUR132,00 EUR113,00 EUR

Ceny sú uvedené v EUR s DPH. V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky a mestský poplatok.

SKUPINOVÉ ZĽAVY

–          skupiny v počte do 20 osôb  ubytované  v jednotnom čase získavajú od nás zľavu 15%

–          skupiny v počte od 20 do 50 osôb  ubytované  v jednotnom čase získavajú od nás zľavu 25%

–          skupiny v počte od 50 do 100 osôb  ubytované  v jednotnom čase získavajú od nás zľavu 30%

–          skupiny v počte nad 100 osôb  ubytované  v jednotnom čase získavajú od nás zľavu 40%

ZAREZERVUJTE SI U NÁS PODUJATIE A HOTEL TATRA VÁS ZA TO ODMENÍ

–          BIZNIS RAŇAJKY pre dve osoby počas jedného pracovného týždňa v hodnote 130,00 EUR v reštaurácii hotela Tatra.

  • za rezerváciu podujatia v hodnote 1 500,00 EUR – 2 500,00 EUR

–          VÍKENDOVÝ POBYT pre dve osoby s raňajkami v hodnote 238,00 EUR v hoteli Tatra **** v centre Bratislavy

  • za rezerváciu podujatia v hodnote 2 500,00 EUR – 5 000,00 EUR

–          VÍKENDOVÝ POBYT pre dve osoby s raňajkami, parkovaním a jednou trojchodovou večerou

v hodnote 268,00 EUR v hoteli Tatra **** v centre Bratislavy

  • za rezerváciu podujatia v hodnote nad 5 000,00

www.hoteltatra.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.