IKEA Bratislava – otváracie hodiny a adresa

IKEA Bratislava – spoločnosť IKEA založil v roku 1943 ako 17-ročný Švéd Ingvar Kamprad. Spočiatku predával drobnosti do domácnosti ako perá, rámy na obrazy, peňaženky… Aktuálne sa nachádzajú IKEA predajne v 55 krajinách sveta vrátane Slovenska (IKEA Bratislava a tiež aj výdajňa v Košiciach).

IKEA Bratislava – otváracie hodiny

Pondelok10:00 – 20:00
Utorok10:00 – 20:00
Streda10:00 – 20:00
Štvrtok10:00 – 20:00
Piatok10:00 – 20:00
Sobota10:00 – 20:00
Nedeľa10:00 – 20:00

Pokiaľ sa rozhodnete navštíviť obchodný dom IKEA Bratislava, odporúčame to spraviť cez týždeň, pretože sobota a nedeľa bývajú najrušnejšie. Je to predovšetkým z toho dôvodu, že do Bratislavy na nákupy pricestujú ľudia nie len z celého Slovenska, ale predovšetkým aj z blízkeho zahraničia ako je Rakúsko a Maďarsko, kde sú IKEA produkty drahšie.

Ak sa chcete vyhnúť veľkému počtu nakupujúcich, odporúčame chodiť v doobedňajších hodinách, príp. tesne pred záverečnou. IKEA je známa aj svojim „food kurtom“, kde veľký počet návštevníkov IKEA príde nie s cieľom nákupu, ale iba za výborným jedom.

IKEA Bratislava – adresa a kontakt

IKEA Bratislava s.r.o.
AVION Shopping Park
Ivanská cesta 18
821 04 Bratislava

K dispozícii je 3 poschodové parkovisko, príp. je možné zaparkovať v neďalekom obchodnom centre AVION Shopping Park. Pokiaľ sa rozhodnete prísť MHD, odporúčame linky 61, 63, 65, 69 a 96.

Kontakt:

 • Tel. číslo: +421 232 116 512
 • E-mail: Ikea v Bratislave nemá kontaktný email, je možné ich kontaktovať vyplnením formuláru priamo na stránke ikea.com

Akcie a zľavy IKEA

Tak ako v každom obchode, aj IKEA má vlastnú zľavovú kartičku, ktorá sa volá IKEA Family. Kartičku si môžete registrovať zdarma a čaká vás mnoho výhod, predovšetkým zľavnené produkty (produkty sú v zľave iba pre držiteľov IKEA Family kartičky).

Pokiaľ plánujete väčší nákup odporúčame počkať na zľavy v IKEA, ktoré zvyknú byť najčastejšie pred alebo po Vianociach (klasické výpredaje). Môžete tak výrazne ušetriť!

Udržateľnosť IKEA

Keďže IKEA patrí k najväčším spotrebiteľom dreva v maloobchode, ani jej sa nevyhla udržateľnosť. Rozhodli sa preto, že všetko drevo, ktoré získajú do výroby pôjde iba z certifikovaných udržateľných plantáží, ktoré sú férové k ľuďom aj k prírode. Viac sa dočítate na stránke IKEA https://www.ikea.com/ms/sk_SK/this-is-ikea/people-and-planet/index.html

Sklad IKEA Bratislava

Výhodou IKEA Bratislava oproti ostatným predajcom nábytku je to, že majú v každom balení návody krok za krokom, ako si daný nábytok zložiť. Dokáže to ktokoľvek s minimálnymi zručnosťami, keďže všetok materiál je k dispozícii v balení. Pokiaľ sa vám stane, že vám chýba nejaký šrób, určite sa obráťte na Služby zákazníkom, kde vám radi vymenia celé balenie za nové, príp. vám dajú náhradné diely.

3 komentárov k článku “IKEA Bratislava – otváracie hodiny a adresa

 • 8. júna 2020 at 10:15
  Permalink

  Dobrý deň, dovoľujem si Vás požiadať o zaslanie informácii – mám záujem o knižnicu – bielej farby s požnosťou predľžovania s dverami BILLY / OXBERG, rozmer 160x30x237 cm v cene 219,98 EUR, v počte 1 kus. Máte momentálne na sklade, alebo treba si objednať. Ďakujem.

  Odpovedať
 • 12. októbra 2020 at 11:46
  Permalink

  Dobrý deň skontaktovať sa s vami je umenie nikto nikde nedviha neodpisuje neodporúčam si od vás nič objednať doručenie je nemôžme totálne zlihanie

  Odpovedať
 • 22. novembra 2021 at 12:06
  Permalink

  Skúsenosť-zákazník je posledné čo ich zaujíma.Nikdy viac.

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.