IKEA Bratislava – otváracie hodiny a adresa

IKEA Bratislava – spoločnosť IKEA založil v roku 1943 ako 17-ročný Švéd Ingvar Kamprad. Spočiatku predával drobnosti do domácnosti ako perá, rámy na obrazy, peňaženky… Aktuálne sa nachádzajú IKEA predajne v 55 krajinách sveta vrátane Slovenska (IKEA Bratislava a tiež aj výdajňa v Košiciach).

IKEA Bratislava – otváracie hodiny

Pondelok9:00 – 21:00
Utorok9:00 – 21:00
Streda9:00 – 21:00
Štvrtok9:00 – 21:00
Piatok9:00 – 21:00
Sobota9:00 – 21:00
Nedeľa9:00 – 21:00

Pokiaľ sa rozhodnete navštíviť obchodný dom IKEA Bratislava, odporúčame to spraviť cez týždeň, pretože sobota a nedeľa bývajú najrušnejšie. Je to predovšetkým z toho dôvodu, že do Bratislavy na nákupy pricestujú ľudia nie len z celého Slovenska, ale predovšetkým aj z blízkeho zahraničia ako je Rakúsko a Maďarsko, kde sú IKEA produkty drahšie.

Ak sa chcete vyhnúť veľkému počtu nakupujúcich, odporúčame chodiť v doobedňajších hodinách, príp. tesne pred záverečnou. IKEA je známa aj svojim “food kurtom”, kde veľký počet návštevníkov IKEA príde nie s cieľom nákupu, ale iba za výborným jedom.

IKEA Bratislava – adresa a kontakt

IKEA Bratislava s.r.o.
AVION Shopping Park
Ivanská cesta 18
821 04 Bratislava

K dispozícii je 3 poschodové parkovisko, príp. je možné zaparkovať v neďalekom obchodnom centre AVION Shopping Park. Pokiaľ sa rozhodnete prísť MHD, odporúčame linky 61, 63, 65, 69 a 96.

Kontakt:

  • Tel. číslo: +421 248 226 111
  • E-mail: info@support.email.ikea.sk

Akcie a zľavy IKEA

Tak ako v každom obchode, aj IKEA má vlastnú zľavovú kartičku, ktorá sa volá IKEA Family. Kartičku si môžete registrovať zdarma a čaká vás mnoho výhod, predovšetkým zľavnené produkty (produkty sú v zľave iba pre držiteľov IKEA Family kartičky).

Pokiaľ plánujete väčší nákup odporúčame počkať na zľavy v IKEA, ktoré zvyknú byť najčastejšie pred alebo po Vianociach (klasické výpredaje). Môžete tak výrazne ušetriť!

Udržateľnosť IKEA

Keďže IKEA patrí k najväčším spotrebiteľom dreva v maloobchode, ani jej sa nevyhla udržateľnosť. Rozhodli sa preto, že všetko drevo, ktoré získajú do výroby pôjde iba z certifikovaných udržateľných plantáží, ktoré sú férové k ľuďom aj k prírode. Viac sa dočítate na stránke IKEA https://www.ikea.com/ms/sk_SK/this-is-ikea/people-and-planet/index.html

Sklad IKEA Bratislava

Výhodou IKEA Bratislava oproti ostatným predajcom nábytku je to, že majú v každom balení návody krok za krokom, ako si daný nábytok zložiť. Dokáže to ktokoľvek s minimálnymi zručnosťami, keďže všetok materiál je k dispozícii v balení. Pokiaľ sa vám stane, že vám chýba nejaký šrób, určite sa obráťte na Služby zákazníkom, kde vám radi vymenia celé balenie za nové, príp. vám dajú náhradné diely.

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.