Jeseň je už tu! Pripravili ste na jej príchod aj vaše auto?

Zima je za rohom, takže pripraviť svoje auto na chladné obdobie je dôležité. Nakoľko je ale vozidlo zložené z množstva častí a dielov, môže byť príprava náročnejšia. My sa pozrieme na interiér a výber vhodných puklíc.

Ako vám pomôžu autopoťahy?

Poťahy sedadiel umožnia zvýrazniť každé auto, urobiť ho atraktívnejším, miestami až  reprezentatívnym. S takýmito výrobkami sa nebudete musieť starať o opotrebenie „natívneho“ čalúnenia automobilov počas dlhých rokov ich prevádzky. Ak je to žiaduce, môžu sa čistiť pomocou špeciálnych chemikálií alebo bežnej vody (v závislosti od stupňa znečistenia).

Obzvlášť populárne sú pevné autopoťahy z ekokože vyrobené špeciálnou technológiou v súlade so všetkými všeobecne prijatými normami kvality a bezpečnosti.

Ide o účinnú ochranu autosedačiek s prihliadnutím na požiadavky na ich komfort. Materiál, ktorý je nielen krásneho vzhľadu, odolný voči opotrebovaniu a neutrálny voči rôznym poškodeniam, sa vďaka tomu stal ideálnou náhradou mnohých iných látok, vrátane prírodnej kože. Navyše priedušná ekokoža prakticky vytlačila z automobilového trhu ďalšie materiály a získala si tak dôveru miliónov majiteľov najrôznejších vozidiel.

Nezabudnite na puklice

Nielen interiér vozidla, ale aj jeho ostatné časti, ktoré prichádzajú do kontaktu s vodou, vetrom, snehom a nečistotami, si zaslúžia pozornosť. O dobrý stav a vzhľad kolies auta sa preto postarajú aj nové puklice. Stačí si vybrať vhodný typ a ich jednoduchou inštaláciou si poistiť aj stav podvozku.

Nezabudnite skontrolovať stav batérie, vymeniť a doplniť olej, pozrieť sa na kvalitu stieračov a prezuť včas pneumatiky. Nechajte si prekontrolovať vzduchotechniku, riadiacu jednotku motora a DPF filter. Aj tieto časti vozidla musia byť na jeseň a zimu dobre pripravené.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.