Kaufland v centre mesta má väčšie parkovisko

Kaufland na Trnavskej ulici mal niekoľko mesiacov zťažené podmienky s parkovaním. Pred tým bola plocha nedostačujúca a na nejaký čas ju ešte viac obmedzili, avšak pre výstavbu ďalších miest. Na čas bol naozaj len pre určitý malý počet vozidiel a neskôr len skoro pre peších zákazníkov. Stálo to však za to. Už nejaký čas je totiž k dispozícií poschodové parkovisko, ktoré ponúka teraz parkovanie oveľa väčšiemu počtu zákazníkov. Ide však o otvorené parkovisko, no miest je porovnateľne viac. Kaufland patrí medzi obľúbené supermarkety pre výhodné ceny.
Kaufland pred niekoľkými mesiacmi vo mne zanechal spomienku.

Kaufland Bratislava

Na parkovisku ma oslovil bezdomovec s prosbou o peniaze, keď som si ho nevšímal, surovo mi začal nadávať a pľuť smerom ku mne no nie priamo na mňa. Pri košíkoch som mal problém s mincou a vysunutím vozíka. V tom ku mne priskočil celkom iný bezdomovec a kým som si uvedomil čo robí, pomohol mi a poprial pekný deň. Práve pre tento rozdiel medzi ľuďmi si ťažko spraviť jendoznačný názor na bezdomovca.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.