Netopier, alebo aký je taký „batman“ podľa SND

Sova po dlhej dobe zaletela na operné predstavenie do Slovenského Národného Divadla na operetu Netopier od Johanna Straussa ml.

Po prvej pól hodinke som zostala v nemom úžase a s úsmevom konštatujem, že Slovenské Národné Divadlo si dalo naozaj záležať a v réžii M. Geriša predviedlo krásne spracovanie tejto známej operety.

 


Netopier je opereta Johanna Straussa ml., ktorá vznikla v roku 1874 a prerozpráva nám komický príbeh pomsty Dr. Falkeho ( v podaní Františka Ďuriača) svojmu priateľovi Gabrielovi (v podaní Jakuba Pustina), ktorý sa nechtiac stane hlavnou postavou jeho dobre naplánovanej zápletky.

Pomsta Netopiera je teda veľmi vtipný príbeh a SND v tomto predstavení ponúka nielen vynikajúce herecké obsadenie, ale aj noblesné kulisy a kostýmy, nádherné melódie a dych vyrážajúce operné árie. Na rozdiel od iných operných domov bude SND Netopiera uvádzať celú sezónu a tak ponúka návštevníkovi dobrú zábavu, ale najmä bohatý umelecký zážitok.

Vrelo odporúčam!

Tip na vianočný darček

Vianočná darčeková poukážka od SND

Viac informácií na www.snd.sk

alebo na infolinke 02/20 47 22 97

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.