Sex turizmus v meste Bratislava

Cestovanie do rozličných krajín má množstvo dôvodov. Turista cestuje za krásou prírody danej krajiny, za veľkolepými stavbami či historickými miestami, kvôli oddychu pri mori, no aj sexu. Značná časť turistov najmä mužského pohlavia cestuje tisíce kilometrov kvôli sexu s domácou, pre nich exotickou dámou. Mnohokrát je dôvodom tejto cesty za sexom aj výrazne nižšia cena eskortných služieb ako v domácej krajine. Najvýznamnejšími sex destináciami sú najmä ázijské krajiny ako Thajsko, Filipíny či exotická Dominikánska republika. V týchto krajinách si dokážu najmä sexu chtiví páni zabezpečiť dámsku spoločnosť už za pár desiatok dolárov.

Sex turizmus sa vyskytuje aj v Bratislave, ale v niekoľkonásobne nižšej miere. Najmä zahraničné filmy, ktoré rozširujú o Slovensku nie práve najlichotivejšie informácie, sú častým dôvodom ciest turistov do Bratislavy s cieľom užiť si nezáväzný sex. Po príchode však ostanú veľmi šokovaní, keďže ich privíta v celku slušná spoločnosť, v ktorej nájsť svoj cieľ je veľmi zložité. Malým uspokojením sa stávajú erotické nočné kluby, ktorých je v Bratislave niekoľko desiatok. Ženy poskytujúce platený sex nájdete zväčša na výpadovke z mesta či vo výnimočných prípadoch v centre. Práve tie sa orientujú najmä na zahraničných turistov. Dámy, ktoré prichádzajú do Bratislavy za sexom ostanú sklamané ešte vo väčšej miere, keďže gigola nájdu skutočne len veľmi výnimočne.

Spomínané dôvody zapríčiňujú, že v súčasnosti sa sex turizmus v meste Bratislava takmer vôbec nepraktizuje. Zahraniční turisti, najmä Briti či Íri, prichádzajú do Bratislavy najmä z dôvodu lacného a dobrého piva a o svojej návšteve dajú často vedieť takmer celému Slovensku.

Pri sex turizme je dôležité uvedomiť si jednu podstatnú vec. Tento turizmus v sebe nesie nespočetné množstvo rizík spojených s rozličnými pohlavnými chorobami, problémami s miestnymi úradmi, krádežami či spormi s pasákmi. Práve preto je mnohokrát lepšie ostať doma a svoje pokušenie na vášnivé sexuálne hry nahradiť alternatívou. Erotické pomôcky ako vákuová pumpa pre pánov či vibrátor pre ženy sa stanú funkčnou náhradou za zahraničné ľahké dámy či gigolov. S nimi si svoje potreby uspokojíte bez akéhokoľvek rizika, ktoré by vám mohlo spôsobiť ďalekosiahle problémy. Internetový sexshop v ktorom nájdete sexuálne pomôcky za oveľa nižšie ceny ako v klasickom kamennom sexshope, vám ponúkne takmer všetko, čo je potrebné k sexuálnemu vyžitiu bez žiadnych rizík.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.