Silvester v Bratislave a najväčšia open air párty v meste

Aj tento rok sa bude v meste konať veľká silvestrovská party pod otvoreným nebom a skončí až niekde okolo tretej hodiny rannej. Hlavné dejisko podujatia bude Hlavné námestie, ktoré sa len nedávno upokojilo po Vianočných trhoch. Časť zaujímavého programu sa bude konať na Hviezdoslavovom námestí ale tiež aj pri Dunajskom nábreží s najlepším výhľadom na ohňostroj. Na mieste budú verejné toalety, mnoho stánkov s občerstvením a samozrejme pódium s kapelami ako Polemic, Hex, Hudba z Marsu a ďalší aj menej známy. Všetci si tak budú môcť vychutnať hudbu a osláviť príchod Nového roka. Už poobede si môžete pozrieť rôzne vystúpenia aj detskú šou. Objavia sa tu aj Cigánski Diabli. Už teraz je jasné, že sa tiež akcie zúčastnia charitatívne akcie a nakoniec pri lúčení so starým rokom a pri príchode roku 2011 sa nám predstaví svetelné predstavenie novoročného ohňostroja. Redakciu Bratislava-mesto.eu ale na akcii neuvidíte, netúžime po prešacovaní políciou ako minule a tiež sa pomaly orientujeme na pokojnejšie prežitie tohto dňa.

Hlavné námestie – silvestrovský program
– 17.10 – Mariša
– 18.00 – Lavagance
– 19.00 – Hudba z Marsu