Slovenskí hokejisti sa vrátili domov

Slovenskí hokejisti sa po vynikajúcom výkone krátko pred druhou popoludní vrátili. Na bratislavskom letisku pristál letecký špeciál o 13.53 h, na letisku čakalo na mužstvo asi 300 fanúšikov. Po pristáti prešlo lietadlo cez vodnú bránu, ktorú symbolicky vytvorili prúdom vody dve hasičské vozidlá. Pre prílet hokejového tímu sa popoludní v centre Bratislavy realizovali dopravné obmedzenia, električková doprava na Obchodnej ulici a Námestí SNP sa zhruba od 15:00 odklonila cez Špitálsku a Jesenského. Výprava sa následne presunla autobusom po trase Avion Shoppingpark, Vajnorská, Trnavská, Pribinova (Eurovea) a Einsteinova ulica (Aupark) až na Námestie SNP v Bratislave. Tam zverenci úspešného českého trénera Vladimíra Vůjtka pobudli so svojimi priaznivcami približne hodinu.

Free Image Hosting At site