This is Oblečenie – slovenská značka oblečenia

This is Oblečenie je slovenská značka streetwear oblečenia pre mladých. Vznikla v roku 2017 a za ten čas si dokázala vybudovať veľkú fanúšikovskú základňu, ktorej sa ich nápady veľmi páčia. Predovšetkým sa im darí na facebooku, kde majú takmer 8 000 fanúšikov.

Rozdiel oproti konkurenčným projektom, ktorý tiež vyrábajú „vtipné tričká“, je v tom, že This is Oblečenie tlačí na kvalitné a značkové oblečenie ako Russel Athletic, Urban Classics a Stenley & Stella (100 % BIO organická bavlna). Z toho dôvodu väčšina oblečenia od nich vydrží veľké množstvo praní a neroztrhá sa / nestratí potlač. Svedčí o tom aj množstvo kladných recenzii a hodnotení na ich facebook stránke.

Najpredávanejšie streetwear oblečenie

Pýtali sme sa majiteľa, že ktoré streetwear oblečenie z ich kúskov je najpredávanejšie.

Spomedzi tričiek je najpredávanejšie This is nie Hilfiger.

This is nie Hilfiger streetwear tričko

 

Medzi mikinami je najpredávanejším kúskom This is Futbalista, ktoré si objednávajú predovšetkým hráči futbalu (celkom logické), ale tiež fanúšikovia tohto najsledovanejšieho športu v Európe.

This is futbalista - streetwear mikina

 

Sme veľmi radi, že aj u nás na Slovensku vznikla takáto skvelá značka oblečenia a pevne veríme, že sa jej podarí preraziť aj v zahraničí pri expanzií na okolité trhy. Hrdí sme predovšetkým na to, že chalani, ktorí stoja za projektom sú z Bratislavy, kde majú aj sídlo a osobný odber (takže ich môžete osobne spoznať).

Vývoj značky v nasledujúcich mesiacoch a rokoch budeme určite sledovať a prinesieme vám ďalšie novinky.

Na Heureke nájdete štýlové pánske mikiny podľa vlastného výberu (s kapucňou, bez, rôzne farby a štýly).

Ak poznáte nejaký podobný projekt z Bratislavy, ktorý by sme mohli priblížiť našim čitateľom, tak nás neváhajte kontaktovať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.