Ži hokejom, bav sa a zarob

Svet žije hokejom, Slovensko žije hokejom, ži aj ty. Si fanúšikom NHL, KHL, hráš hokej či len fandíš národnému tímu počas majstrovstiev? Nudíš sa za monitorom? Zaži jedinečnú zábavu, ktorá chytí každého fanúšika hokeja v tvojom prehliadači a úplne zadarmo. Tak prečo ešte nehráš hockey arenu? Tisíce hráčov po celom svete, s ktorými si môžeš zmerať svoje schopnosti v roli hokejového manažéra. Vybuduj si svoj vlastný tím, najmi hráčov a hraj rôzne ligy a turnaje proti reálnym hráčom z viac ako 50 krajín sveta. Využi svoje schopnosti v roli trénera a doveď svoj tím na hokejový vrchol k vytúženej trofeji.

Zábava však nie je všetko, čo online hra hockey arena ponúka. Teraz sa môžeš zabávať a zároveň si zarobiť online až 500 eur. A to veľmi jednoducho, proste sa zaregistruj, venuj sa svojmu tímu a hraj pravidelné turnaje. Nič viac, len sa bav a venuj svojmu hobby. Hockey arena ponúka jedinečné a jednoduché ovládanie hry a systém, ktorý verne kopíruje priebeh hokejovej sezóny, príchod mladých hráčov do mužstva, starnutie hráčov, klesanie ich výkonnosti a veľa ďalších faktorov, ktoré ovplyvňujú hokejový zápas a sezónu. Buď najlepší a staň sa trénerom národného mužstva a priveď ho k celosvetovému triumfu na majstrovstvách sveta. Hokej nikdy nebol tak fascinujúci a zábavný. Obrovská hráčska komunita je to, čo z hockey areny robí miesto, kde sa budete vždy cítiť dobre. Myslíš, že máš na to? Tvoj tím ťa čaká.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.