15 roční chlapci si na trhy chodia po vínko

Spolu s redaktorom Zaujimavosti.net sa nám podarilo už po druhý raz naraziť na detičky popíjajúce vínko bez dozoru dospelých. Tentoraz ich aj niekto napomenul, ale bola to len mladá učiteľka, ktorú nie každý zo skupinky chcel brať vážne. Polícia ak miestom prechádza, tak uniformovaná. Malý pohár stihne schovať hocikto, veď tak sa aj nedávno pri prvom náleze dialo. Nedávno to boli deti s bielym vínkom, dnes chlapec v modrej mikine s čiernym batohom a s červeným v pohári (na fotografii chrbtom). Ak si ho rodičia poznajú, nech mu pekne dohovoria radšej oni. Lepšie, ako neskôr niekto iný. Kto mu ho ale vôbec predal? A prečo sa cítil ako kráľ s postojom frajera, ktorý si vychutnáva nejakú drahú Whiskey?

Mladíci s vínom vareným
Mladíci s vínom vareným

Jeden komentár k článku “15 roční chlapci si na trhy chodia po vínko

  • 7. decembra 2010 at 17:02
    Permalink

    to su idioti a takto vonku nech ich kazdy vidi. ked sa pije pod osemnast tak na chate a do dna a fest riadne a nie na trhoch kde su kamery a fizel na kazdom kroku. no deti.

    Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.