Vianočné trhy na Hviezdoslavovom námestí

Aj na Hviezdoslavovom námestí máme Vianočné trhy. Tieto, hoci sú veľké podobne ako tie na Hlavnom námestí, majú menej návštevníkov, pritom sú azda viac prístupné z ciest, sú hneď pred Národným divadlom. Atmosféra na nich je síce Vianočná, ale akoby im niečo trochu chýbalo. Niečo viac, čím sa vám zdajú o trošinku prázdnejšie (alebo len otvorenejšie, keďže ich okolo neobkolesujú z každých strán vyššie budovy) než tie o ktorých sme nedávno písali. Nechýba tu však ponuka dobrôt, pitia, ale aj suveníry, hračky a celkovo sortiment ako sa na Vianočné trhy patrí. Vedúca skupinky rakúskych turistov svojim zverencom nie len rakúskej národností povedala, že majú rozchod, ale nech nemíňajú priveľa peňazí, lebo sa pôjdu pozrieť ešte na lepšie trhy. Ktoré to podľa nej boli, to ťažko povedať. Možno tie z Hlavného. Ani tu ale nechýba pódium pre vianočné vystúpenia a o mnoho viac priestoru než na Hlavnom. Nech je ako chce, treba tiež pripomenúť, že každé trhy sú tu pre nás a poteší, keď si môžete pochutiť na dobrotách na viacerých miestach.
Vianočné trhy Hviezdoslavovo námestie

One thought on “Vianočné trhy na Hviezdoslavovom námestí

• 30. May 2011 at 14:33
    Permalink

Dufajme ze budu aj tento rok trhy take fajn alebo este lepsie ako naposledy 😉 Niet nad dobre varene vinko!