6 spôsobov, ako kombinovať šperky s formálnym oblečením

Nie je žiadnym prekvapením, že šperky sú jedným z najdôležitejších prvkov každého stylingu. Ale ako kombinovať šperky s formálnym oblečením tak, aby bol výsledok elegantný a zároveň pútavý? Dnes vám predstavujeme 6 fantastických spôsobov, ktoré vám dokážu, že s formálnosťou je možné kombinovať viac než len perly. Pripravte sa na ohromujúce kombinácie so značkou TATUUM!

Minimalizmus je kľúčom

Ak idete na elegantnú udalosť, investujte do minimalistických šperkov. Pridajú vám šmrnc, ale nebudú dominovať vášmu vzhľadu.

Zlato a striebro? Prečo nie!

V minulosti prevládalo presvedčenie, že miešanie zlata a striebra je módne faux pas. Dnes však môžeme toto zastaralé pravidlo porušiť. Kombinácia zlatého náhrdelníka so striebornými náušnicami môže tvoriť krásny kontrast, najmä ak je hre dámska košeľa od TATUUM.

Miešať, ale nemiešať

Chcete pridať trochu rockového korenia do vášho formálneho vzhľadu? Vyberte si jednu výraznú šperkovú položku, napríklad veľký náramok alebo náušnice, a zvyšok nechajte v striedmom štýle.

Vintage + modernosť = dokonalý štýl

Máte vo svojej kolekcii nejakú vintage brošňu alebo korálky? Spojte ich s modernými prvkami oblečenia od TATUUM a vytvorte si unikátny a osobný vzhľad.

Stavte na kvalitu, nie na kvantitu

V prípade šperkov a formálneho oblečenia by kvalita mala byť vždy prioritou. Nie je cieľom hodiť na seba všetko, čo máte v šperkovnici. Vyberte si niekoľko kľúčových prvkov, ktoré zdôraznia vašu osobnosť a štýl.

Dominantný kus pre odvážnych

Ak túžite po niečom výraznom, vyberte si jeden veľký šperk, ktorý sa stane centrom pozornosti. Uistite sa však, že zvyšok vášho oblečenia je striedmy, aby ste šperk nezatienili.

Záver

Kombinácia šperkov s formálnym oblečením nie je náročná, ak poznáte niekoľko základných pravidiel. Vďaka našim tipom a štýlom od TATUUM ste teraz pripravená urobiť skutočný dojem na každej elegantnej udalosti. Preto už teraz navštívte stránku TATUUM a začnite plánovať svoj ďalší ohromujúci outfit!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.