Hanuman CUP 37

Hanuman CUP 37 sa uskutoční v sobotu 24.3.2018 v Bratislave v Dome športu na Junáckej ulici č. 6 oproti obchodnému domu Polus. Tentokrát na Slovensko zavíta početná výprava z Bieloruska. Svoje sily si s nimi zmerajú Martin Novák, Michal Baláž, Juro Tutura, Dano Hromek, Kevin Mihalík, Andrej Šimkulič a v zápase večera Marco Novák. Bielorusi majú početné úspechy z medzinárodyných súťaží ako sú majstrovstvá Európy či sveta. Ďalšie zaujímavé súboje sľubujú Lucka Szabova a Dávid Zámecník, na ktorých čakajú českí súperi. Celkovo je na programe 13 zápasov.

Zápas večera v podaní Marca Nováka

Posledný zápas štartovky sa odohrá medzi domácim Marcom Novákom a jeho súperom Dzmitry Varats-om. Tento zápas prebehne na 5×3 minúty, takže zápas večera ako má byť. Marco sa nedávno vrátil z Thajska, kde absolvoval mesačný pobyt a trénoval vo viacerých gym-och, stihol absolvovať dva zápasy, oba víťazne, jeden z nich na prestížnom MAX Muay Thai. Varats je dnes už veľmi skúsený borec, z jeho mnohých úspechov spomeniem titul v pyramíde TopKing z Thajska, svetový šampión W5 a mnohé ďalšie. Na konte ma cez 150 zápasov, takže sa máme na čo tešiť. Varats má všestranný štýl, Marco máva pomalšie začiatky, určite nás čaká zo začiatku pomalší zápas,ktorý sa bude kolo za kolom stupňovať. Marca čaká jedna z ťažkých previerok a bude záležať veľa na taktike s akou pôjde na Bielorusa.

Vstupenky zakúpite v sieti Ticketportal. Viac info na www.hanumangym.sk

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.