Jarná lyžovačka má veľa plusov: Pre ktoré by ste ju mali vyskúšať?

Príjemné jarné slnko, pod nohami biely sneh, vynikajúca viditeľnosť a v stredisku mnoho nadšených lyžiarov, pre ktorých je jarná lyžovačka ešte väčším zážitkom ako tá zimná. Ako je to možné?

Svieži vzduch a neskutočná príroda navôkol

Presne tieto prírodné faktory sprevádzajú lyžiarsku sezónu v marci a apríli. Lyžovačka na jar má jednoducho celkom iný ráz, ako zimná dovolenka a lyžovanie v zime, kedy sa často musíte popasovať s obrovskou zimou a nepriaznivým vetrom či mrazom. To vám počas jarnej lyžovačky nehrozí, príroda je už v tomto čase mierumilovnejšia.

Na jarnej lyžovačke si užijete aj rôzne aktivity

Premrznuté kosti ohrejte vo wellness – najlepšie tom prírodnom. Niet nad príjemnými spa aktivitami a relaxom vo vírivke pod holým nebom. A keby vám nevyhovovalo čľapkanie sa v jacuzzi, stavte na prechádzku po jarnom slnku alebo vyhrievanie sa na kopci. Budete unesení okolím i samotným počasím. Lyžovačka nemusí byť len o lyžiach, skvelé sú aj aktivity na horách. Nezabudnite sa však teplo obliecť, slnko býva ešte klamlivé. Vhodné termooblečenie a športové kúsky nájdete na kubicasport.eu.

Zabavia sa aj deti

V lyžiarskom areáli je vždy pripravených mnoho aktivít pre tých najmenších. Doprajte vašim ratolestiam zábavu nielen na svahu ale aj v prírode, kde sa môžu vyšantiť do sýtosti. Zabaľte desiate, teplo sa oblečte a hor sa na kopec! Nie je nič krajšie ako príjemne sa unaviť v kruhu rodiny a večer si zahrať spoločenskú hru na dobrú noc.

Dovolenka na lyžiach si pýta tradičnú kuchyňu

Po kilometroch na svahu si môžete dopriať jedlo, na aké máte chuť. Najlepšie je vyskúšať miestne špeciality, ktoré sú po makačke na svahu tým pravým orechovým. Za tie spálené kalórie si to určite môžete dovoliť! Užívate si hory v Rakúsku, Taliansku, Francúzsku alebo na našom malebnom Slovensku či u západných susedov? Nechajte sa miestnymi navigovať do reštaurácie alebo pohostinstva s tradíciou, kde nájdete poctivé suroviny a jedlá pripravované srdcom tamojšieho gastrogurmána. Užite si všetko, čo jarná lyžovačka ponúka, budete na ňu ešte dlho spomínať!

Jar ponúka zľavy na oblečenie

Mnohí považujú za pravú sezónu na lyžovanie tú zimnú, preto aj obchody prispôsobili svoje ceny tomuto trendu. V internetovej predajni kubicasport.eu nájdete mnoho skvelých lyžiarskych kúskov za akciové ceny, preto neváhajte a využite zľavy na nákup pred vašou jarnou lyžovačkou!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.