Kam na Silvestra? Kde sa ubytovať?

Bratislava sa v posledných rokoch bez väčších problémov zaradila medzi tie veľké európske a svetové mestá, v ktorých existuje spoločenská tradícia veľkolepých osláv príchodu nového roku v uliciach mesta.
Tohtoročný program v uliciach hlavného mesta je pestrý, určite sa nebudete nudiť. Program sa bude odohrávať na troch námestiach: Námestie Ľ. Štúra, Hviezdoslavovo námestie a Hlavné námestie. Program začína o 16:00 divadlom Haaf a končí skupinou Hex o 00:15. Celý program:
Free Image Hosting At site
Free Image Hosting At site
Ako je to s ubytovaním?
S ubytovaním je to už horšie. Problém nastáva vtedy, keď nechcete zaplatiť za izbu na jednu noc horibilné sumy – 100€ a vyššie. Väčsina penziónov pri Bratislave je obsadená a hotely strednej triedy sú už zarezervované. Niektorí hoteloví manažéri sa chcú na tomto sviatku „nabaliť“, a preto zvyšujú poplatok za ubytovanie za tento deň. Ale nájdu sa aj taký, ktorý práve naopak cenu o niečo znížia, aby prilákali nových návštevníkov.
V týchto dňoch je už 90% hotelov zarezervovaných, tak odporúčame hľadať čím skôr.

Bratislava-mesto Vám želá krásne prežitie sviatkov a šťastný Nový rok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.