Ako vítala Bratislava nový rok?

Na odpálenie v hlavnom meste na dunajskom nábreží čakalo približne 1500kg pyrotechniky. Bratislava privítala nový rok symbolickým 12 minútovým ohňostrojom. Na oslavách príchodu nového roka sa v centre Bratislavy zišli tisícky obyvateľov. Bohužiaľ tento rok išlo menej peňazí na program ako minulý rok. Boli pripravené dve koncertné zóny: jedna na Hlavnom a druhá na Hviezdoslavovom námestí. Aj tento rok vypúšťali ľudia z nábrežia lampióny šťastia so svojimi želaniami.O bezpečnosť sa počas silvestrovskej noci staralo 160 mestských a štátnych policajtov i členov súkromnej bezpečnostnej služby.

Fotografie:
Free Image Hosting At site