Knižný veľtrh Bibliotéka 2013

Pre tých, ktorí majú radi knihy, radi knihy kupujú za výhodné ceny a chcú zažiť vyše 150 vydavateľov zo Slovenska, Česka, Maďarska, Nemecka, Poľska, Rumunska, Ruska, Srbska, Španielska alebo Talianska je tu 21. ročník medzinárodného knižného veľtrhu Bibliotéka. Od 14. do 17.11.2013 nájdete v bratislavskej Inchebe. Knižný veľtrh bude súbežne doplnení aj 18. ročníkom výstavy vzdelávania a didaktickej techniky Pedagogika, zameranej hlavne na prezentáciu učebníc, najmodernejších školských pomôcok a vzdelávacích softvérov.
Bibliotéka okrem stoviek najnovších, ale aj znovu vydaných knižných titulov prináša aj sprievodné programy ako sú prezentácie noviniek, divadelných predstavení pre najmenších, autorské čítania, literárne a výtvarné dielne a tiež festival spoločenských hier nielen pre deti. Čitatelia sa na besedách majú možnosť stretnúť so svojimi obľúbenými autormi, ako napríklad s Danielom Hevierom, Petrou Nagyovou – Džerengovou, Jánom Štrasserom, Ľubomírom Feldekom, Jozefom Banášom alebo Evou Urbaníkovou.

Pre kulinárov bude určite lákadlom aj pódium „čítame s chuťou“, kde sa predvedú autori kuchárskych kníh a navaria podľa svojich najnovších receptov. Určite ste už počuli o knihách v elektronickej podobe, alebo e-knihách. Pre tých, ktorí podľahli tejto novinke ponúkajú vydavatelia množstvo knižných titulov a možnosť vytvorenia si vlastnej virtuálnej knižnice.
Na svoje si príde každá veková kategória a zaručujeme Vám, že neodídete s prázdnymi rukami.

Tiež môžete navštíviť:
– medzinárodnú výstavu hodín a šperkov HODINY A KLENOTY (15. – 17. 11.)
– výstavu minerálov, drahých kameňov a fosílií MINERÁLY (15. – 17. 11.)


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.