Lidl Lamač (Hodonínska) – otváracie hodiny a informácie

Veľa ľudí hľadalo a aj nám písalo, že nenašli na našej stránke informácie o predajni Lidl v Lamači, keďže sme stránka o Bratislave, tak nám príde táto informácia relevantná a preto ju dopĺňame a vytvárame nový článok.

Lidl Lamač – adresa

Hodonínska 6704
Telefón: 0800 005 095

Lidl Lamač otváracie hodiny

Pondelok7:00 – 21:00
Utorok7:00 – 21:00
Streda7:00 – 21:00
Štvrtok7:00 – 21:00
Piatok7:00 – 21:00
Sobota7:00 – 21:00
Nedeľa9:00 – 21:00
Najviac ľudí zvykne v predajni nakupovať od 17:00 – 18:00, preto ak si chcete spraviť väčší nákup, radšej sa tomuto času vo všedných dňoch vyhnite.
Ak by vám tu chýbali nejaké informácie, ktoré by ste chceli doplniť do textu, tak nás stačí kontaktovať a radi informácie do článku doplníme 🙂
Zdroj: Peter Hejl

• 25. septembra 2020 at 7:06
    Permalink

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, či máte na predajni hrnčeky Harry Potter. Ďakujem.

• 30. decembra 2020 at 13:43
    Permalink

Dobrý deň chcem sa spýtať,či tovar, ktorý som si objednala v Lidl shope a je rozbitý,dnes mi priviezli LED lampu stojatu a to malé svetlo je rozbité,krabica v ktorej to bolo nebola zalepena,ja som prišla z Bratitslavy a kuriér mi to priviezol,volala som na to číslo 0800005095,no bohužiaľ ten počítač si mlel čo chcel kolom do kola ale nikto to nezdvihol,nemala som komu toto povedať,ale nakoniec bolo povedané že to môžem vrátiť do predajne Lidl,ja chodím nakupovať k Vám ,len sa pýtam či to môžem priniesť a čo k tomu potrebujem,lebo ja som to objednala cez internet,ďakujem za skorú odpoveď.

• 22. januára 2021 at 12:32
    Permalink

Lidl v Bratislave – Lamači na Hodonínskej je zavretý. Na parkovisku pred obchodom prebiehajú stavebné práce, prístup na parkovisko nie je označený, že obchod je mimo prevádzky. Ak vojdete do parkoviska s autom, ktoré je síce ohradené plechovým plotom, ale vstupný priestor je voľný bez varovania, že obchod je zatvorený, tak si vyrobíte problém, ako sa dostať von, lebo priestor je obsadený autami stavebníka a stavebnými strojmi. Ani na tejto stránke nie je informácia, že Lidl je zavretý a dokedy ( pozri otváracie hodiny ).
    V Bratislave 22.01.2021

• 28. januára 2021 at 17:21
    Permalink

Kedy dáte vedieť ľuďom že už otvárate obchod v Lamači ???????????????

• 6. augusta 2021 at 16:40

Dobrý deň,
    mám otázku, kde v sieti predajní LIDL by som mohol v rámci výpredaja spotrebného tovaru kúpiť krovinorez? Pred pár rokmi som tiež kúpil u Vás krovinorez, avšak už nefunguje ani zďaleka tak, ako by mal. Nikde mi ho nechceli zobrať do servisu. Aj napriek tomu, vzhľadom na fakt, že som veľmi, veľmi verný a naozaj skalný zákazník, denno denne navštevujúci LIDL, mám záujem znovu o kúpu krovinorezu u Vás. Oznámte mi, prosím, kde by som ho mohol kúpiť a za akú cenu.
    S úctou
    Ing. Miloš Uhliarik, PhD.

• 22. októbra 2021 at 10:37
    Permalink

Od stvrtka 21.10 máte akciz na mlieko a muku.Prisiel som do predajne na Soblahovskej v Trencine tesne po obede.Mlieo bolo bez akcie a muka tak isto.Je zaujimave ze regale boli zaplnene bezakciovym tovarom a nic nenasvedcovalo tomu zeby sa tam akciový tovar vôbec nachadzal.Je to akcia len spisob ako dostať zakaznikov do predajne ved niečo si snad kúpia ked uz sú v oredajni .

• 6. novembra 2021 at 19:37
    Permalink

Dobrý večer, všimol som si, že nedávno bola nainštalovaná rampa pred vjazdom do areálu LIDL v Lamači na Hodonínskej ceste.
    Žiadna novinka, po meste je toho viac, ale trochu ma zarazilo, že ďaľšia rampa je aj pred vjazdom k čerpacej stanici, ktorá je postavená v areáli LIDL-a, ale je to samostatná prevádzka.
    Dnes som potreboval natankovať práve na tejto pumpe /bývam v Lamači/, tak som vošiel cez rampu do areálu a prišiel som až pred ďaľšiu rampu, ktorá je pred vjazdom k čerpacím stojanom. Predo mnou čakal jeden vodič / z Nemecka / a čakal na otvorenie rampy, ja som si tiež myslel, že rampa bude otvorená po uvoľnení miest pri čerpacích stojanoch, potom som zistil, že pri stojanoch sú miesta voľné a rampa bola stále dolu, nakoľko som sa ponáhľal / som vodič TAXI /, otočil som sa a vyšiel som s vozidlo cez prvú rampu von z areálu LIDL.
    Potom som zacúval k stojanu na pumpe a natankoval som, práve vyšiel von pán obsluhujúci prevádzku čerpačky, tak som sa ho spýtal, prečo je rampa zatvorená a povedal mi a bol poriadne nahnevaný, že on s rampu nemá nič spoločné, lebo to patrí LIDLu a túto ani nemôže ovládať a odkedy to tam nainštalovali, prejavilo sa to poklesom tržby.
    Je totiž nepochopiteľné, z akého dôvodu bola namontovaná rampa pred vjazdom k čerpacím stojanom a hlavne, že rampa nefunguje sotva po namontovaní, čo všeobecne zdržuje všetkých, ktorí potrebujú tankovať a tí, ktorých čakanie odradilo, sa jednoducho otočili a odišli tankovať inde.
    Bol by problém túto rampu jednoducho odmontovať? Kto je zodpovedný za nelogickú montáž druhej rampy, ktorá situáciu nezľahčuje ale výdatne komplikuje, naviac, montáž tiež nebola zadarmo, takže došlo k nerozvážnemu kroku, ktorý by bolo vhodné čo najskôr napraviť.