Majte domácnosť pod kontrolou vďaka kamerám: Toto všetko za vás urobia

Poznáte prípady, kedy až kamera odhalila, čo s v domácnosti naozaj deje? Prípady pestúnok bijúcich deti či manžel v náručí svojej sekretárky, priatelia, z ktorých sa vykľuli zlodeji a mnoho iného… Situácie, ktoré by ste za „normálnych“ okolností nikdy nevideli. Avšak, oku kamery sotva niečo unikne. Ak chcete vedieť, čo sa doma deje, stavte na šikovné a spoľahlivé bezdrôtové kamery, ktoré vám prinesú zábery vo vysokom rozlíšení aj so zvukom vo výbornej kvalite.

Inteligentné zariadenie s mnohými funkciami

Presne také sú kamery na domáce použitie, ktoré majú okrem iného aj senzory vlhkosti, teploty, zvuku a samozrejmosťou je aj alarm pre príchod nepozvaných hostí. Dokážete nimi monitorovať teplotu ale aj sledovať, čo sa u vás doma deje v reálnom čase. Stačí vám k tomu len obyčajný smartfón so stiahnutou aplikáciou. Práve ona vám umožní bezproblémovú komunikáciu so zariadením, kontrolu a mnoho iných akcií, ktoré sme spomínali. Vďaka okamžitým upozorneniam na vašom telefóne dokážete bezodkladne reagovať, čo môže byť v niektorých prípadoch rozhodujúce.

Na najvyššej úrovni

Kým kedysi kamerové záznamy poskytovali len neostrý obraz alebo snímky, na ktorých by ste ťažko identifikovali, či ide o muža alebo ženu, no dnes sa doba posunula na úroveň, kedy kamera sníma v HD kvalite. Nočné videnie je tiež na celkom novom leveli rovnako ako zvuk. Niektoré kamery dokážu dokonca rozpoznávať aj tváre, a tak si môžete nastaviť svoj domový monitorovací systém, prípadne vypnúť videozáznamy pre konkrétne osoby. Videá a screenshoty sa nahrávajú na SD kartu a vy prístroj môžete spravovať a ovládať z ktoréhokoľvek miesta na svete. Postačí vám len aplikácia a internet! Majte svoj domov pod palcom, je to maximálne jednoduché a bezpečné! Zabezpečte si dom bezdrôtovými inteligentnými kamerami z ponuky smarterhome.sk ešte dnes.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.