Moderné atribúty zábavného a pohodlného výletu

Plánujete dovolenku alebo zaujímavý víkend? Nezáleží na tom, kde ho strávite – vo vašom meste alebo v zahraničí: musíte si zabezpečiť maximálny komfort, aby vám nič nebránilo v tom, aby ste si užili a nabili telo aj dušu.

Čo je potrebné pre pohodlný výlet? Dobrý výlet začína správnym balením a aktívnym pohybom, preto je dôležité postarať sa o kvalitný kufor na veci a spoľahlivý presun rozpočtu, ktorý vás dopraví tam, kam chcete.

Cestovné kufre

Pohodlný a priestranný kufor je nepostrádateľným atribútom výletu a zbieranie vecí vytvára vhodnú náladu a príjemné očakávanie odpočinku od domova. Aby bolo možné optimálne umiestniť všetko potrebné, batožina musí byť praktická a funkčná.

Dnes existuje veľký výber modelov cestovných kufrov: kožené, textilné, plastové a dokonca aj kompletné sady kufrov, s ktorými zhromaždíte celú rodinu. Ergonomický tvar kufrov umožňuje optimálne zbaliť veľa vecí na malom priestore. Zároveň bude na svojom mieste každé tričko, kozmetika, či pár topánok.

Moderné kufre sa líšia ergonomickým dizajnom, veľkosťou a tvarom, preto si vyberte akékoľvek podľa účelu a typu vašej cesty. Napríklad veľký kufor na kolieskach, s ktorým odveziete veľa vecí, sa hodí na dlhú dovolenku niekde v zahraničí. Na krátku cestu s presunmi alebo výlet na bicykli sa hodí batoh alebo pohodlná taška cez rameno. Zvážte aj spôsob dopravy. Vlaky, lietadlá a výletné lode majú určité požiadavky na batožinu, vrátane veľkosti kufrov.

Elektrické bicykle

Chcete, aby bola vaša dovolenka aktívna a vzrušujúca? Potom sú nové ponuky elektrobicyklov Сrussis určené práve vám! Tieto celoodpružené elektrobicykle majú ľahký a ultra pevný karbónový rám, 12 rýchlostí a dojazd až 180 km. Ide o skutočného železného koňa, na ktorom bez problémov prejdete niekoľko desiatok kilometrov, preskúmate nádherné lokality, pôjdete na piknik alebo cestujete z mesta do mesta.

Kombinácia výkonného elektromotora s dvojitým odpružením zaručuje nezabudnuteľný a príjemný zážitok z každého cyklovýletu. Vylepšené odpruženie vám umožní vychutnať si pohodlie a absolútnu kontrolu nad riadením pri jazde na krosových a horských trasách.

Motor pomáha otáčať pedálmi, čo umožňuje ľahké stúpanie, a dezény pneumatík – bezpečné zostupy z hory. Radi uháňate na hladkom asfalte v ústrety dobrodružstvu? Elektrobicykel vyvinie rýchlosť viac ako 25-30 km/h a 29″ kolesá sa postarajú o dobrý odval. Batériu je možné jednoducho nabiť z bežnej zásuvky 220 V. Cestujte teda s radosťou a bez zbytočnej únavy!