Pani spadla do úzkej šachty a uväznená v nej zostala 5 hodín

Na ulici Tomášikovej v neprehľadnom zasneženom trávniku bola nezabezpečená šachta hlboká až 4 metre, v ktorej našla svoju niekoľko hodinovú pascu pani Zuzana. V úzkej šachte by človek s klaustrofóbiou mohol zomrieť. Jej volanie o pomoc počul náhodou okolo idúci chodec a zavolal záchranné zložky. Pani ráno šla do práce a skracovala si cestu cez tento úsek, kde veľmi úzka šachta tvorila nebezpečenstvo, o ktorom neinformovala žiadna tabuľa, ani prekážka. Vyzerá to tak, že z tohto geologického vrtu sa bude ešte niekto zodpovedať. Podobných vrtov je pritom nie len v našom meste ale aj na Slovensku mnoho. Rovnako tak aj opustených kanálov, starých žúmp, ktoré neustále tvoria veľké nebezpečenstvo nie len dospelým, ale najmä deťom.

Predstava, že ste okoloidúci a počujete slabý hlas podchladenej a zranenej osoby z čiernej jamy uprostred trávnika a následne moment, keď by ste našli v hĺbke naozaj niekoho bezradne bojovať o život, nemôže byť jednoduchá. Nakoniec však prípad šťastne skončil. Otázne je, čo by bolo, keby nešli celkom dvaja záchrancovia okolo…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.