Prenájom kancelárskych priestorov v lukratívnej lokalite: Tieto faktory vás presvedčia!

Zháňate pre svoje podnikanie prenájom kancelárií v Bratislave? V hlavnom meste je mnoho ponúk, ktoré sa na prvý pohľad zdajú zaujímavé, no keď o nich zistíte viac, zrazu už toľko benefitov neponúkajú. Čo je dôležité si všímať pri výbere priestorov na prenájom?

Poloha a okolie rozhoduje

Viacerí obchodníci a podnikatelia by chceli mať kancelárie a miesto svojho podnikania priamo v centre mesta. To, či je to až taká výhodná ponuka, necháme na zváženie každého, no mnohé faktory hrajú práve proti polohe v tesnej blízkosti centra. Je totiž náročná na zháňanie parkovacieho miesta, pretože ako všetci vieme, v pešej zóne je ich len obmedzený počet. A ten si obvykle rozchytajú rezidenti, takže ostatní môžu parkovať akurát tak v podzemných garážach. A to odrádza nielen zamestnancov ale i obchodných partnerov. Čo sa ukazuje ako oveľa výhodnejšia alternatíva, sú kancelárie v širšom centre, odkiaľ je lepšia dostupnosť do rôznych častí mesta, rovnako tak tam nehrozí problém s parkovacím státím. Už ste počuli o kanceláriách spoločnosti BTS CARGO & HANGAR SERVICES, a.s.? Tie ponúkajú priestory pre vaše podnikanie v lukratívnej časti Bratislavy pri letisku. Odtiaľ máte blízko na každý smer a dokonca ste priamo napojení na diaľničný obchvat.

Vyberte si kancelárie, ktoré budú spĺňať vaše predstavy

Kancelárie na prenájom od BTS CARGO & HANGAR SERVICES, a.s. ponúkajú priestory rôznych veľkostí a usporiadania. Máte na výber z rôzne riešených miestností, ktoré vám prenajímateľ vie prispôsobiť podľa vašich predstáv a zabezpečiť rekonštrukciu skôr ako sa nasťahujete. Pozitívom je, že kancelárie sú svetlé, s dobrým prístupom, bezproblémovým parkovaním a okolím plným zelene. To, že máte všade doslova „na skok” a vaše kancelárie sú 24 hodín strážené, je príjemnou čerešničkou, ktorá len potvrdí, že rozhodnutie vybrať si práve tieto priestory, bolo správne.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.