Rýchla úľava od bolesti a horúčky pre vašu ratolesť

Ako rodičia vieme, že jednou z najťažších vecí je vidieť naše deti trpieť bolesťou alebo horúčkou. Našťastie, Nurofen pre deti ponúka rýchlu a účinnú úľavu, ktorá pomáha zmierniť bolesť a znížiť horúčku.Kopírovať HTMLKopírovať text

V tomto článku sa pozrieme na výhody tohto lieku a ako ho správne používať.

Nurofen pre deti je liek na báze ibuprofénu, ktorý sa osvedčil pri liečbe bolesti, zápalov a horúčky u detí. Je určený pre deti od 3 mesiacov do 12 rokov a je k dispozícii vo forme čapíkov, ktoré sú jednoduché na aplikáciu a rýchlo sa vstrebávajú do tela.

Výhody Nurofenu pre deti

  • Nurofen pre deti účinkuje rýchlo a pomáha zmierniť rôzne druhy bolesti, ako sú bolesť hlavy, zubov, svalov, kĺbov a uší.
  • Nurofen pre deti je účinný pri liečbe horúčky spôsobenej prechladnutím, chrípkou alebo inými infekčnými ochoreniami.
  • Nurofen pre deti má protizápalové účinky, ktoré pomáhajú zmierniť zápaly a opuchy.
  • Nurofen pre deti bol špeciálne navrhnutý tak, aby bol bezpečný pre deti s ohľadom na dávkovanie a zloženie lieku.

Ako správne používať Nurofen pre deti

Pred použitím Nurofenu pre deti je dôležité konzultovať sa s lekárom alebo lekárnikom, ktorý vám môže poskytnúť odporúčania týkajúce sa správneho dávkovania a spôsobu podávania lieku. Dávkovanie Nurofenu pre deti závisí od veku a hmotnosti dieťaťa.

Dospelí a deti od 12 rokov: Podávajte 1 až 2 čapíky (60 – 120 mg ibuprofénu) každých 6 až 8 hodín podľa potreby. Neprekračujte 6 čapíkov (360 mg ibuprofénu) za 24 hodín.

Deti od 3 mesiacov do 12 rokov: Podávajte 1 čapík (60 mg ibuprofénu) každých 6 až 8 hodín podľa potreby, s maximálnym počtom 4 čapíkov (240 mg ibuprofénu) za 24 hodín. Pre deti mladšie ako 3 mesiace alebo s hmotnosťou nižšou ako 5 kg sa Nurofen pre deti neodporúča.

Pred podaním ďalšej dávky lieku by malo uplynúť najmenej 6 hodín. Uistite sa, že ste prečítali príbalový leták a dodržiavate odporúčané dávkovanie.

Bezpečnostné opatrenia pri užívaní

Nurofen pre deti by sa nemal kombinovať s inými liekmi obsahujúcimi ibuprofén alebo iné nesteroidné protizápalové lieky (NSAID).

Ak má vaše dieťa žalúdočné alebo črevné problémy, dýchacie ťažkosti, alergiu na ibuprofén alebo iné NSAID, informujte o tom svojho lekára alebo lekárnika.

Nurofen pre deti nie je určený na dlhodobé užívanie. Ak sa príznaky nezlepšia alebo sa zhoršia po 3 dňoch užívania lieku, poraďte sa s lekárom.

Kde si môžete Nurofen pre deti zakúpiť

Nurofen pre deti si môžete pohodlne objednať online na eTabletka.sk. Navštívte webovú stránku a objednajte si liek s rýchlym doručením priamo k vám domov. Takto môžete zabezpečiť, že budete mať Nurofen pre deti vždy pripravený, keď ho váš malý pacient potrebuje.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.