TOP 5 najlepšie wellness v Bratislave

Bratislava nie je len historickým a kultúrnym centrom, ale ponúka aj rozmanité možnosti pre oddych a relaxáciu. Pre tých, ktorí hľadajú únik od každodenného zhonu a chcú si dopriať chvíle pokoja a pohody, je Bratislava domovom niekoľkých výnimočných wellness centier. Tu je pohľad na niektoré z najlepších wellness zážitkov, ktoré môžete v Bratislave zažiť:

1. ZION SPA Bratislava

Všetko, čo vo wellness centre ZION SPA robia sa zameriava na holistický prístup k zdraviu, ktorý zahŕňa myseľ, telo a ducha. Tím odborníkov v ZION Spa Bratislava sa skladá z terapeutov, kozmetičiek, fitness inštruktorov a odborníkov na výživu.

Wellness centrum v ZION SPA Bratislava

Ich víziou stať sa uznávanou slovenskou značkou luxusných Spa, známou pre výnimočné wellness služby založené na tradičnej slovenskej pohostinnosti.

Poslaním ZION SPA je poskytovať inovatívne spa procedúry a programy vytvorené na holistickom prístupe pre všetkých, ktorí si chcú udržať a zlepšiť svoje zdravie a krásu v pokojnej atmosfére prestížnych luxusných miest. Chceme mať pozitívny vplyv na životný štýl a návyky našich hostí.

2. Wellness hotel Modena Bratislava

Wellness v hoteli Modena v Bratislave sa delí na dve časti – SPA a RELAX. Obe fungujú na princípe rezervácie vopred, keďže sa jedná o súkromný wellness.

Zdroj: https://www.hotelmodena.sk – wellness hotel Modena Bratislava

SÚKROMNÝ WELLNESS SPA

Obsahuje: fínska sauna, infra sauna, parná sauna, vírivka, bazén so slanou vodou a protiprúdom, ochladzovacie vedro, oddychová zóna.

Súkromný vstup:

  • 2 osoby  l 120 minút : 75,90 €
  • 4 osoby  l 120 minút : 85,90 €
  • 6 osôb    l 120 minút : 95,90 €

Cena zahŕňa zapožičanie plachty a osušky.

SÚKROMNÝ WELLNESS RELAX

Wellness obsahuje : fínska sauna, infra sauna, vírivka, ochladzovacie vedro, oddychová zóna.

Súkromný vstup:

  • 2 osoby  l 120 minút : 60,90€
  • 2 osoby  l 90 minút : 40,90€ 

Cena zahŕňa zapožičanie plachty a osušky.

3. Privátny wellness vo Wellmass Bratislava

Wellmass Bratislava ponúka súkromný wellness pre dvoch až štyroch ľudí. Nejedná sa o obyčajný hromadný alebo hotelový wellness, ale o privátny wellness v Bratislave, kde sa zameriavajú na každého jednotlivého zákazníka behom procedúr ako saunovanie, masáže alebo kúpanie vo vírivke.

Zdroj obrázku: https://wellmass.sk/wellness-bratislava-2/ – wellness vo Wellmass Bratislava

Cenník Wellmass Bratislava:

  • Privátny wellness 60 minút (skupina 1-4 os.) – 65 €
  • Privátny wellness 90 minút (skupina 1-4 os.) – 75 €
  • Privátny wellness 120 minút (skupina 1-4 os.) – 85 €
  • Privátny wellness 180 minút (skupina 1-4 os.) – 135 €

V cene je osuška, papuče a plachta.

4. Wellness Hotel Apollo Bratislava

Ak hľadáte komplexné wellness riešenie, Wellness Hotel Apollo Bratislava by mal byť na vašom zozname. S moderným vybavením, saunami, bazénom a fitness centrom ponúka tento hotel výnimočné možnosti pre oddych a regeneráciu. Profesionálny prístup a príjemné prostredie prispievajú k celkovému zážitku.

5. 7 SPA Bratislava

7 SPA je priestor navrhnutý v súčasnom dizajne, s dvomi masážnymi miestnosťami, fínskou
a parnou aroma saunou, Jacuzzi, sprchou Vichy, fitnes zónou s najmodernejšími zariadeniami na kardiotréning a tréning na zníženie hmotnosti a oddychovou zónou.

Zdroj: https://www.7spa.sk/fotogaleria – wellness & SPA v 7 SPA Bratislava

Ošetrovanie tela 7 Spa spočíva v európskych masážach, ktoré odbúravajú únavu, napätie a stres. Rovnako ponúkame telové procedúry v podobe telového pílingu a zábalu. Tie sú ideálne na revitalizáciu, regeneráciu a výživu pleti. Masáže vykonáva profesionálna vyštudovaná masérka. Samozrejmosťou je fyzioterapeutická diagnostika.

Vstupné: 2h (platcha, uterák, citronáda) – 20 €

Záver

Pri rozhodovaní o wellness zážitku v Bratislave je dôležité vybrať si miesto, ktoré vyhovuje vašim individuálnym potrebám a preferenciám. Bez ohľadu na to, či uprednostňujete tradičné procedúry alebo moderné prístupy k relaxácii, Bratislava má ponuku pre každého, kto hľadá oddych a pohodu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.