Speed Line: Preprava šitá na mieru požiadavkám aj tovaru

Mnohé spoločnosti, ktoré si prepravu objednávajú len zriedka, alebo možno dokonca prvýkrát, si vyberajú prepravného partnera podľa dostupnosti a zabúdajú pritom na prax a skúsenosti. Oveľa lepšie je vybrať si prepravcu, špeditéra alebo špeditérsku spoločnosť podľa určitých kritérií.

Ide o opatrenia, ktoré myslia na vaše pohodlie, kvalitu tovaru a zákazníkov, ktorým sa má zásielka doručiť. A ktoré faktory tej najlepšej medzinárodnej prepravy presne to sú, sa dozviete v článku nižšie.

5 tipov na výber správneho dopravného partnera

Začína sa časovým úsekom, ktorý spoločnosť potrebuje na vytvorenie ponuky na požiadavku. Dobré prepravné služby napríklad odpovedajú maximálne do pol hodiny s konkrétnymi údajmi o cene a trvaní.

Koľko môže a chce firma prepraviť na objednávku? Pri väčších objemoch alebo hmotnostiach si treba dať pozor na náklady.

Širokospektrálne vybavenie vozového parku. Patrí k základom každej dobrej prepravnej spoločnosti. Tá by vám mala vedieť v prípade potreby a v závislosti od druhu a množstva tovaru ponúknuť spoľahlivú kamiónovú alebo rýchlu leteckú prepravu.

Nepretržitá informovanosť? V B2B je poloha zásielky zaujímavá pre odosielateľa aj príjemcu. V ideálnom prípade sú informácie poskytované kedykoľvek telefonicky a v prípade medzinárodnej prepravy v národnom jazyku zákazníka.

Prázdne jazdy. Niekedy je pri kalkulácii ponuky prepravnej spoločnosti spiatočná jazda nákladného auta alebo dodávky účtovaná navyše ako prázdna jazda. Nemusí byť. Dobrí dispečeri tieto veci neriešia pretože využijú trasu na iný účel a prepravu ďalšieho tovaru.

Klienti, ktorí majú v ponuke zaručených týchto 5 bodov, si môžu byť istí, že „ich“ preprava prebehne hladko, rýchlo a v rámci rozumného rozpočtu. Tak sa o tom so Speed Line presvedčte aj v praxi.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.