Štýlový hotel s herňou – Hotel Gaudio***

Hotel Gaudio-špičkový novootvorený hotel v Bratislave, mestskej časti Petržalka. Na rozdiel od ostatných hotelov v tomto hoteli nájdete i herňu, v ktorej môžete hrať elektronické výherné automaty alebo karty za pokrovým stolom. V tejto herni sa nachádza aj bar s alkoholickými a nealko nápojmi, s non-stop prevádzkou.

Hotel ponúka tri typy komfortných izieb: jednolôžková, dvojlôžková a apartmán. Každá izba je vybavená moderným LCD televízorom s ponukou 22 programov, toaletou s ručným bidetom, sprchovým kútom, úložnou skriňou pre šaty a minibarom. V izbe okrem osušiek nájdete župan, papuče, kompletnú hygienickú výbavu plus sušič na vlasy. V apartmáne sa nachádza na rozdiel od ostatných izieb i rohová vaňa s vírivkou, rozkladacia kožená sedačka a veľkoplošný LCD televízor. Vo všetkých izbách sa bezproblémovo pripojíte na internet (wi-fi signál). Pre návštevníkov je k dispozícii strážený trezor na recepcii. K dispozícii je tiež prispôsobený vstup do hotela a apartmán pre hendikepovaných.


Reštaurácia v hoteli ponúka fajčiarske aj nefajčiarske priestory. Jej kapacita je riešená pre 120 hostí. Na raňajky sú prichystané bohaté švédske stoly, obed a večeru si vyberiete z naplnenej ponuky menu. Okrem každodenných obedov, večerí či posedenia pri kávičke je reštaurácia najvhodnejším miestom aj pre organizovanie Vašich spoločenských akcií, ako napr. rodinné oslavy, životné jubileá, promócie, kongresy, konferencie, prezentácie, firemné oslavy, atď. Reštaurácia je výborne ozvučená, zvuková technika sa rozprestiera po celej dĺžke miestnosti. V letných mesiacoch sa otvára krásna letná terasa s kapacitou 28 ľudí, na ktorej si s radosťou pochutnáte na dobrom vínku alebo ľahkom popoludňajšom dezerte.


Pre všetkých hostí, ktorí hľadajú uvoľnenie po namáhavom dni, ako aj pre tých, ktorí uprednostňujú aktívny oddych, hotel Gaudio ponúka služby luxusného wellness centra. Nájdete tu profesionálne vybavené zariadenie, ktoré obsahuje fínsku saunu (pre 4 osoby), vírivú vaňu s hydromasážou (pre 4 osoby), sprchu s tropickým dažďom a oddychový kút, v ktorom si môžete dokonale zdriemnuť. V hoteli sa takisto nachádza aj masérska miestnosť, ktorú v prípade záujmu môžete bez váhania využiť (nutnosť objednania sa na masáž vopred).


Hotel ponúka dve klimatizované konferenčné priestory s kapacitou 20 a 50 miest ideálne pre usporiadanie kongresov, školení a meetingov. Miestnosti sú vybavené kvalitnou ozvučovacou a premietacou technikou.


Gaudio je situovaný iba 250m od železničnej stanice Petržalka, pri kúpalisku Matador. Vo vzdialenosti 3,5km od hotela sa nachádza obchodno-zábavné centrum Aupark, v ktorom nájdete nielen obchody, ale i kiná, bowling, fitness centrum a detský kútik. Do výstavníctva Incheba pôjdete len 5 minút autom. Vo vzdialenosti 4km nájdete hypermarket Tesco a Carrefour s množstvom ďalších obchodov. Hotel sa nachádza v tesnej blízkosti hranice s Rakúskom.

Hotel disponuje parkovacími miestami pre svojich zákazníkov.

Kontakt:
Adresa
Hotel Gaudio***
Údernícka 14
851 05 Bratislava
www.hotelgaudio.sk
Recepcia:
Tel. +421 (0)2 6225 0760
e-mail: rezervacie@hotelgaudio.sk

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.