Symbol lásky a vernosti: Ako si vybrať prstene, ktoré budú zdobiť vaše telo po celý život

Našli ste spriaznenú dušu a rozhodli ste sa s ňou prežiť zvyšok svojho života? V tom prípade budete určite potrebovať radu, ako si vybrať prstene, ktoré lásku a vernosť symbolizujú najlepšie.

Máme pre vás niekoľko tipov, ako neurobiť pri nákupe a výbere nového snubného prsteňa a významnej celoživotnej spomienky chybu.

Rozhodnite sa pre správny kov

Základom úspechu dlhodobého využitia a krásy luxusnej svadobnej obrúčky je materiál, z ktorého je tento šperk vyrobený. Najpevnejšie, vzhľadom krásne a ušľachtilé sú zlato, platina alebo striebro.

Ak nie ste ale v materiáloch šperkov pevne rozhodnutí, môžete využiť kombinácie. Šikovný zlatník vám s originálnym návrhom prsteňa určite pomôže. Nevyberajte nič lacnejšie, pretože dlhodobý efekt a vysokú odolnosť nemôžete očakávať.

Vyberajte správnu veľkosť

Ani pri topánkach nevyberáte veľkosť o niekoľko čísiel menšiu. Podobne by ste nemali postupovať ani pri šperkoch ktoré sa nosia na tele, sú drahé a môžete ich veľmi rýchlo stratiť. Alebo vám naopak malý prsteň môže spôsobovať pri nosení nepohodlie, prípadne opuch prstov alebo bolesť.

Zabudnite na cenu

Ak sa budete pri výbere šperkov tohto typu rozhodovať len podľa ceny, veľa možností mať nebudete. Koniec koncov, hodnota šperkov časom neklesá, naopak je jedna z komodít, ktorá sa vekom zhodnocuje. A pokiaľ si to spojíte s emóciami a nostalgiou, bude to ten najvzácnejší klenot vo vašom živote.

Tak vyberajte s rozumom, v ton najlepšom online zlatníctve a podľa kritérií, ktoré považujete za najdôležitejšie. Je to predsa aj osobná voľba.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.