Televízia v mestskej hromadnej doprave See and Go

Aj keď už dnes je jasné, že televízny systém, ktorý nás mnohých dnes ráno čakal v prostriedkoch mestskej hromadnej dopravy bude časom plný reklamy, dnes potešil. Testovacia prevádzka televízneho systému v MHD s názvom SEE and GO dnes premietala prírodopisné filmy, zo života morských živočíchov, ale aj z Indie a oblastí pestovateľov čaju. Je pekné si pozrieť pred stresujúcou prácou niečo, čo naozaj zaujíma, zaujme, alebo pobaví. Hlasitosť televízie by mohla byť o niečo slabšia, ale inak aj iní vítali takýto program. Pozeral azda každý, čo by inak čumel von oknom. Ide celkom o dve obrazovky na jednom panely zavesené z hora naklonené s hornou stranou obrazom viac k zemi (k ľuďom).

autor videa: TM

Jeden komentár k článku “Televízia v mestskej hromadnej doprave See and Go

• 12. novembra 2011 at 23:16
    Permalink

Huraaa. Konecne bude MHD v Bratislave ZADARMO!

Odpovedať