V Dúbravke pri Bille sa „dobre“ parkuje

Predstavte si, že bývate v paneláku, ktorý stojí hneď vedľa supermarketu Billa a tak máte postarané o to, že nebudete mať kde parkovať, lebo si skrátka auto zaparkujú nakupujúci. Stalo sa včera večer, že jeden z nájomníkov si šiel zaparkovať svoje auto na uvoľňované parkovacie miesto. Kým však nacúval a blikal neúčinnou smerovkou, do uvoľneného miesta sa mu vsunul arogantný chlapík vysokej postavy spolu s manželkou, ktorý šiel len nakúpiť. Chlapík ešte stále pritom cúval, trúbil a vyrovnal to tak, že vodiča zablokoval. Chvíľu si vzájomne vysvetľovali, ale agresor sa nedal, zdvihol ramená, stiahol brucho a suverénne odišiel nakupovať. Zrejme by tam ten obsadený hodlal stáť až kým chlapík nepríde z nákupu a bude chcieť odísť. Uvoľnilo sa miesto hneď neďaleko, takže ho prevzal a vzdal akékoľvek ďalšie riešenie arogantnosti pána, ktorý mu miesto vzal tesne pred nosom.
Je trochu absurdné, že niekto dokáže s iným jednať na takejto úrovni, najmä ak očividne na uvoľnenie miesta čakal ale niekto ho obišiel a zaparkoval drzo na tom, aj keď nerezervovanom a nepodpísanom mieste.

Tento malý incident sa odohral pred pobočkou banky Unicredit, ktorá sa stala známa pre ozbrojenú lúpež, pri ktorej sa strieľalo:
Začiatkom novembra v pobočke UniCredit bank v Dúbravke strieľal ozbrojený lupič a zasiahol 40 ročnú zamestnankyňu. Banka vypísala odmenu 15 000,- za páchateľa. Hneď vedľa sa anchádza supermarket Billa a len veľmi malé parkovisko.

Z fotografii z neskorých večerných hodín sú len nekvalitné zábery na banku a suveréna – parkovateľa so ženou.
Free Image Hosting At site
Free Image Hosting At site

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.