Večer ilúzie a kúziel – THE ILLUSIONISTS

19.- 20.11.2013

AEGON aréna NTC – Bratislava, 20:00

Chcete aj Vy zažiť nezabudnuteľný večer ilúzie a kúziel? Máte radi záhady a pocit, keď sa vám zježia všetky chĺpky? Tak práve vám ponúkame možnosť stretnúť a zažiť sedem najuznávanejších kúzelníkov sveta.

Po vypredaných sezónach v Sydney Opera house, v Ázií a tiež v Amerike teraz prichádzajú na Slovensko. Budete mať  možnosť vychutnať si náročné kúzelnícke triky, nad ktorými budete zatajovať dych. Táto skupina svetovo uznávaných iluzionistov nadväzuje na tradíciu veľkých kúzelníkov, ako bol Harry Houdiny. A tak uvidíte známe kúsky vznášajúcich sa ľudí, miznúcich a opäť nájdených, rozrezaných aj vyslobodených z podvodného väzenia. Vďaka modernému poňatiu scény, úchvatným svetelným efektom, excentrickým kostýmom, ktoré doprevádza živá kapela nečakajte žiadne otrepané klišé, ale doposiaľ nevídanú najvyššiu umeleckú a estetickú úroveň.

One thought on “Večer ilúzie a kúziel – THE ILLUSIONISTS

  • 20. November 2013 at 23:25
    Permalink

    Predstavenie bolo za 100 bodov. Minus sto vsak davam nenazranosti slovenskeho naroda. Na takuto akciu nemali zabezpecene parkovisko. Pardooon. Mali. Prisli sme k vstupu a povedali, ze na vstup potrebujeme specialne karticky, ktore vlastnia len clenovia klubu NTC. Tak som sa ohradila, ze za 100 eciek co sme zaplatili, je to smutne. A ze ak mu dame 10 e, ze nas pustia. Tak sme zaplatili. Len sme este nevedeli, ze parkovisko je normalne hradene az po ukonceni predstavenia na recepcii.
    Bol to krasny vecer, az na nenazranu Slovac…

    Reply

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.