Vinobranie 2011

Milovníci vína sa nemusia tento mesiac trápiť otázkou, ako strávia víkend. Samozrejme, že vinobranie nie je len pre ľudí, ktorým chuť vína na jazyku hovorí viac, ako len to, že je vyrobené z hrozna. Určite sa zúčastnia i ľudia, ktorí si radi oddýchnu, zabavia sa, väčšina si dá dobré vínko, či už biele alebo červené, ale aj rôzne druhy burčiaku, k tomu určite nebude chýbať ani dobré jedlo.

Minulý víkend 9.-11.09.2011 sa uskutočnil prvý ročník vinobrania v Devínskej Novej Vsi. V piatok 16.09.2011 začne vinobranie v Pezinku, ľudia sa môžu okrem už spomínaného vína a chutného jedla tešiť aj na hudobné skupiny ako napríklad Bukasový masív, Desmod či Senzus. Deň na to 17.09.2011 bude prvý deň vinobrania v Devíne. Ďalší víkend 23.-25.09.2011 si ľudia môžu vybrať z dvoch miest a tými sú Rača a Modra. V Modre vystúpia hudobné skupiny, napríklad Bukasový masív, Fragile, Cigánski diabli a Taktici. A v Pezinku zahrajú a o dobrú zábavu sa postarajú Bukasový masív, Desmod, Senzus a pravdaže nebudú jediní.

Verím tomu, že väčšina Bratislavčanov sa príde pozrieť na tohtoročné vinobranie aspoň do jedného z miest. Ja som už absolvovala vinobranie v Devínskej Novej Vsi a teším sa na ďalšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.