SAShE v Tržnici – máj 2018

V dňoch 23. – 25. mája sa uskutoční ďalšie SAShE v Tržnici (Starej Tržnici na Nám. SNP) – je to priateľský festival rukodielnej práce zakvitne v plnej kráse! Ľúbi ma, neľúbi ma, ľúbi ma. Netrhajte lupienky, ale príďte sa na vlastné oči presvedčiť, že slovenský dizajn a handmade ľúbi každého. Počas troch dní sa pod jednou strechou vytvorí pestrofarebná karavána originálnej ručnej práce. Poobzerajte, poskúšajte a nakúpte v priateľskej atmosfére kvalitné kúsky od oblečenia cez prírodnú kozmetiku až po bižutériu.

Handmade workshopy

Pre tvorby chtivé duše budú pripravené zaujímavé workshopy o tom, ako si vyrobiť eko vrecúško na potraviny (Bagbet), pohľadnicu pre rodinu či kamarátov (MiniArtist), kvetinové náramky na stuhe (Hogo Fogo), bylinkové terária (Ony) a ako si ozdobiť sponky do vlasov (Loora). Na malých šarvancov bude čakať detský kútik.

Pozrite si zoznam vybraných predajcov.

Pred Starou tržnicou bude po celý čas prebiehať Street Food Park, takže okrem bohatého programu a nákupov sa aj dobre najete.

Otváracie hodiny:

Str: 14.00 – 21.00 hod.
Štv: 14.00 – 21.00 hod.
Pia: 14.00 – 21.00 hod.

Stará tržnica, Námestie SNP 25
Vstup: 2€ (na mieste / platí na tri dni), pre deti do 12 rokov zadarmo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.