4 tipy, ako dosiahnuť lepší výkon

Napriek tomu, že sa o ňom bojíme hovoriť, je dôležitou súčasťou života každého jedného z nás. Intimita a uspokojenie patria k základom spokojného vzťahu, ale aj psychického a fyzického zdravia. Občas to ale nefunguje. Ako si v takýchto situáciách poradiť?

Máme pre vás niekoľko jednoduchých tipov.

Prijmite sa

Ak máte vo svojom tele komplexy, určite to spôsobí aj problémy v sexe. Je dosť ťažké byť uvoľnený, keď sa necítite atraktívne a neprijímate svoj vlastný vzhľad na 100 %. Sex v istom zmysle slúži ako lakmusový test pre všetky druhy problémov vo vzťahoch so sebou samými – neistota, fóbie, problémy so sebaúctou – to všetko potom narúša vaše aj partnerovo potešenie a môže byť príčinou jeho nepríjemnej erektilnej dysfunkcie. Preto by ste tomu mali venovať pozornosť a pokúsiť sa vyrovnať sa s negatívnymi myšlienkami v hlave.

Vyskúšajte zmenu

Všetko sa vám zdá zrazu nudné? Aj keď máte skvelého partnera a sex s ním vám vždy vyhovoval, neznamená to, že jedného dňa nebudete chcieť rozmanitosť. Hranice tejto rozmanitosti sú stanovené vami, hlavnou vecou je byť na zmenu vnútorne pripravený. Existuje veľa možností – od používania rôznych sexuálnych hračiek až po rôzne prírodné stimulanty.

Nebojte sa obrátiť na lekára

Občas môže byť nechuť na sex spôsobená vekom alebo zdravotnými komplikáciami. V takomto prípade sa môžete obrátiť na urológa, ktorý by vám mohol situáciu pomôcť veľmi jednoducho a rýchlo vyriešiť. Dať do poriadku nielen váš ohnutý penis alebo celé telo, ale aj psychiku.

Skúste sa viac hýbať

Základom úspechu v tejto oblasti je dobré prekrvenie ciev a svalov, ktoré používate pri každej jednej činnosti, teda aj pri sexe. Kombinujte prechádzky, beh a posilňovanie panvy so zdravou stravou a určite sa o pár dní budete cítiť lepšie a mať krajšiu postavu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.