Ako sa zorientovať v nákupných možnostiach v Bratislave?

Podľa mnohých je Bratislava jedným veľkým bludiskom. Nie však až takým spletitým, aby sme si v ňom nedokázali rýchlo a jednoducho nakúpiť. Zväčša nás tlačí čas, a preto sa vyberieme na jeden väčší nákup. Neraz popritom chceme využiť rôzne služby. Či už skrášľovacie, servisné alebo relaxačné – všetko nájdeme pod jednou strechou obchodných centier.

Ako postupovať pri výbere najvhodnejšieho bratislavského obchodného centra?

Je to individuálne, no azda za najdôležitejšie kritérium považujeme vzdialenosť. Na príklade najväčšej mestskej časti Ružinov si len málokto vyberie iné než obchodné stredisko AVION Shopping Park Bratislava. Toto nákupné centrum je súčasťou mestskej plochy väčšej než 39 km2. Pravdepodobne si v tejto časti konkurujú viaceré obchodné domy. Kritérium vzdialenosti je stále dôležitým, no tu ho už dopĺňajú konkrétne možnosti obchodných centier.

AVION Shopping Park v Ružinove rozdeľuje ponuku svojich obchodov a služieb na bežné obchodné, gastro, technické, servisné, relaxačné a detské prevádzky. Mnohé z nich predstavujú samostatnú pasáž, čo zisťujeme vďaka prehľadnému plánu centra. Rýchle a zautomatizované nakupovanie si vieme ozvláštniť množstvom eventov a využitím zliav. Nie je vám niečo jasné? K dispozícii je infostánok, vďaka ktorému je nakupovanie účelné a plynulé.

Obchodné domy, ktoré sú si ako sestry

Ťažko sa rozhodnúť, ktorý z nákupných domov v tej istej mestskej časti uprednostniť? Ponukou služieb a organizáciou nákupnej plochy sú si Avion a obľúbené OC Central Bratislava viac než podobné. Veľké rozdiely nebadať ani v otváracích možnostiach – cez týždeň i víkend sú otvorené do večerných hodín. Výnimku tvoria sviatky, keď zostávajú zatvorené.

Obyvateľom Ružinova nezostáva teda nič iné, len sa vrátiť k pôvodnému kritériu – ak sú vaším aktuálnym miestom Nivy Ružinov, pravdepodobne nevynecháte OC Central. No odporúčame nechávať si v zálohe aj plán B!