V Bratislave sa koná medzinárodný veľtrh ITF Slovakiatour & Gastro

Od dňa 20. januára do 23. januára v nedeľu sa v Inchebe koná medzinárodný veľtrh cestovného ruchu nazvaný ITF Slovakiatour spojený s výstavou Gastro a poľovníctvom. V porovnaní s inými rokmi to podľa skúsených ľudí už nebolo to pravé orechové. Pritom ste sa aj tak mohli slušne zabaviť, objaviť mnohé zaujímavosti, stánky prezentujúce nám neznáme ako dovolenkové destinácie, našli by ste tu stánky cestovných kancelárií mien, ktoré ste nikdy nepočuli a svojou ponukou prevyšujú ostatné. Nádherné fotografie, katalógy a tiež rôzne stánky typicky slovenské prezentujúce konkrétne mestá nechýbali. Nuž a samozrejme svoj stánok mala aj Bratislava samotná. Z pomedzi množstva cestoviek predávala valná väčšina zájazdy priamo tu. Žiadna výrazná zľava sa však nikde neobjavila. Aj z rozprávania ľudí bolo zrejmé, že čakali výhodné nákupy a akcie, ktoré neprišli, alebo im neudreli do očí.

Časť cestovného ruchu sa koná na druhom poschodí. Mnoho firiem známych mien tu má svoje stánky, rovnako tak ako SACKA, agentúra zastupujúca predstaviteľov cestovných kancelárii a agentúr. Nájsť ste tu však mohli aj množstvo výrobkov, potravín, syrov a voňavých údenín. Nechýbali ani poľovníci so svojou ponukou a niekoľko stredných škôl s vlastnými stánkami a činnosťou. Zaujímavé však boli aj posilňovacie zariadenia a pomôcky pre fitness.

V bratislavskej Inchebe sa výstava koná do nedele 23. januára.
Cena vstupného: odborná verejnosť 10 € / verejnosť 4 €
Cena parkovného: auto 5 € / autobus 10 €

Pár fotografií priamo z miesta:
Veľtrh cestovného ruchu Incheba 2011
Veľtrh cestovného ruchu Incheba 2011
Veľtrh cestovného ruchu Incheba 2011
Veľtrh cestovného ruchu Incheba 2011
Veľtrh cestovného ruchu Incheba 2011
Veľtrh cestovného ruchu Incheba 2011

Viac fotografií je možné získať na partnerských stránkach, ktoré sa osobne dnes na akcii taktiež zúčastnili a priniesli viac informácií – na odkaze.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.