Apartments Bratislava-Pohodlné apartmány v centre Bratislavy

Ak chcete prežiť príjemnú dovolenku v Bratislave, alebo sa len chystáte na kratšiu či dlhšiu služobnú cestu, no nebavia Vás už neosobné hotely a túžite po väčšom priestore a súkromí, Apartments Bratislava je pre Vás riešením.

 

 

 

Apartments Bratislava je alternatíva hotelového ubytovania v centre Bratislavy. Ponúka 12 zrekonštruovaných, moderne zariadených bytov v Starom Meste vhodných na krátkodobé (pár dní), alebo strednodobé ubytovanie (pár týždov).

Tieto zrekonštruované a plno vybavené byty disponujú všetkým, čo v každodennom živote potrebujete. Poskytujú štandard 4* hotelu s výbavou LCD TV s 50 kanálmi, DVD a CD prehrávačom, rádiom a samozrejme bezplatným internetovým pripojením.

Väčšina bytov sa nachádza v historickom centre Bratislavy, čo Vám zabezpečuje nielen dobré dopravné spojenie, ale aj blízkosť rozličných obchodov, reštaurácií, nákupných centier, múzeí, divadiel a rôznych historických pamiatok. Byty sú umiestnené v obytných budovách. Sú útulné a tiché. V bytoch máte zaručenú maximálnu pohodu a súkromie.

Apartments Bratislava je rodinný podnik poskytujúci apartmánove ubytovanie od roku 2007 a so svojím priateľským a vľúdnym prístupom dokáže poskytnúť väčšiu flexibilitu a kvalitnejší servis. Jedinečnosť Apartments Bratislava spočíva aj v poskytovaní komplexných odborných služieb a budovaním si nielen obchodného, ale aj priateľského vzťahu so svojimi hosťami. Takto si táto spoločnosť uchováva spokojnosť klienta, čo im zaručuje stabilnú, znova sa vracajúcu klientelu.

Tento fakt dokazuje aj prijateľná cena už od 49€/noc za celý apartmán.

Cena zahŕňa:

  • všetky dane vrátane dane za ubytovanie
  • spotrebu elektrickej energie, vody, plynu
  • čisté uteráky a posteľnú bielizeň
  • čistiace a pracie prostriedky na apartmáne
  • základné hygienické potreby
  • záverečné upratovanie (a týždenné upratovanie)
  • internet
  • kávu a čaj na apartmáne

Bližšie info a rezervácie na:

www.apartmentsbratislava.sk

info@apartmentsbratislava.com

+421 918 397 924

 

Patio Hostel Bratislava

Pokiaľ by ste si radšej chceli zvoliť lacnejšiu variantu pre ubytovanie v Bratislave, odporúčame siahnúť po Patio hostel Bratislava, kde získate lacné a zároveň kvalitné ubytovanie s modernými prvkami. Za cenu 2 € si viete prikúpiť k ubytovaniu aj raňajky. Vynikajúci pomer cena = kvalita, nakoľko hotel sa nachádza v centre Bratislavy a v pešej vzdialenosti máte dostupné významné pamiatky, obchody a parky na prechádzky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.