Hornbach Bratislava – Devínska Nová Ves

Predajňa Hornbach v Bratislave v Devínskej Novej Vsi je obchodným reťazcom so širokou ponukou stavebných a záhradných potrieb. Nachádza sa na adrese Nákupná zóna Bory 7179, 841 07 Bratislava a je otvorená od pondelka do piatka od 7:00 do 21:00 a v sobotu/nedeľu od 8:00 do 21:00.

Predajňa ponúka širokú škálu produktov pre domácnosti a profesionálov, vrátane:

  • náradia
  • stavebných materiálov
  • záhradného nábytku a dekorácií
  • elektrospotrebičov
  • kúrenia a klimatizácie
  • ako aj kvetín a záhradných rastlín.

Okrem toho má predajňa Hornbach v Devínskej Novej Vsi aj špecializované oddelenie pre záhradníctvo, kde si môžu zákazníci vybrať zo širokej ponuky záhradných nástrojov, náradia a príslušenstva, ako sú napríklad motorové píly, kosačky, fúkacie vaksy a iné.

Zákazníci si môžu v predajni vybrať aj z rôznych typov drevotriesky, OSB dosiek, izolácií a iných stavebných materiálov pre svoje projekty. Okrem toho môžu zákazníci využiť aj poradenstvo a rady odborníkov v oblasti stavebníctva a záhradníctva, ktorí sú k dispozícii v predajni.

Akcie a zľavy v Hornbach Devínska Nová Ves

Okrem bežného tovaru ponúka predajňa Hornbach v Devínskej Novej Vsi aj špeciálne akcie a zľavy na určité produkty a služby. Napríklad pravidelne organizuje predaje náradia a stavebných materiálov za zvýhodnené ceny, ako aj ponúka zľavy na záhradné služby a údržbu záhrad.

Predajňa Hornbach v Devínskej Novej Vsi je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí hľadajú kvalitné a spoľahlivé produkty pre svoje stavebné alebo záhradné projekty.

Adresa Hornbach Bratislava Devínska Nová Ves

Adresa Hornbach Devínska Nová Ves
Nákupná zóna Bory 7179
841 07 Bratislava – Devínska Nová Ves
Telefón: 02/482 220 00

Hornbach Devínska Nová Ves – otváracie hodiny

pondelok7:00 – 21:00
utorok7:00 – 21:00
streda7:00 – 21:00
štvrtok7:00 – 21:00
piatok7:00 – 21:00
sobota8:00 – 21:00
nedeľa8:00 – 21:00

Cez sviatky ZATVORENÉ.

Ak teda hľadáte materiál na stavbu alebo potrebujete niečo do záhardy, určite navštívte niektorú z predajní Hornbach Bratislava.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.