Taxi Bratislava – zoznam taxi služieb, cenník a kontakt

Taxi Bratislava – určite už každý z vás hľadal aspoň raz zoznam taxi služieb v Bratislave. Nič poriadneho však na Internete nenájdete, iba jednotlivé stránky taxi služieb. Spravili sme preto zoznam všetkých taxi v Bratislave aj s cenníkom.

Easy Taxi Bratislava

Easy Taxi Bratislava je asi najznámejšou taxi službou v Bratislave.

Kontakt: 0918 555 555 alebo 0907 440 440

Cenník:

• 5 € – Staré Mesto, Nové Mesto, Koliba, Kramáre, Ružinov, Petržalka, Karlova Ves, Hranica Berg
  • 8 € – P. Biskupice, Dolné Hony, Vrakuňa, Dubrávka, Lamač, Letisko, Rača od Peknej Cesty, Zlaté Piesky od Tesca
  • 10 € – Vajnory, Devínska N. Ves, Bory mall, Krematórium, Podkere Pušky

Green Taxi Bratislava

Široká ponuka vozidiel. Jednotná cena 5 € v rámci cesty do 10 km.

Kontakt: 0905 660 660 alebo 02/16660 alebo 0905 777 366.

Cenník:

• 5 € – v rámci Bratislavy do 10km.
  • 6 € – v rámci Bratislavy nad 10 km.

Taxi Bratislava

VB Taxi

Určite ste si cestou cez Bratislavu všimli žlté taxi autá s nápisom VB Taxi. Poďme si pozrieť aj ich cenník, ale najprv kontakt.

Kontakt: 18 158

Cenník: 0,69 € za kilometer (tarifa v rámci mesta). Výhodou je aj to, že môžete zaplatiť kartou.

5€ Taxi

Ako už z názvu vyplýva cena za cestu v rámci Bratislavy je jednotná – 5 € (je jedno či je to 2 km od miesta nástupu alebo 10 km).

Najlacnejšie TAXI Bratislava?

Často dostávame otázku, ktoré je najlacnejšie taxi v Bratislave. Odpoveď je však veľmi ťažká, nakoľko ceny taxi služieb sú v Bratislave rovnaké. Pokiaľ plánujete ísť na krátku vzdialenosť, odporúčame využiť VB Taxi, pretože tam platíte iba za reálnu odjazdenú vzdialenosť.

Ak však chcete ísť lacno a bývate ďalej, odporúčame siahnuť po taxi službe, ktorá má jednotnú cenu za odvoz v rámci Bratislavy. Napríklad taká Green Taxi Bratislava, ktorá má cestu do 10 km v rámci Bratislavy za cenu jednotnú 5 €.

Určite odporúčame zapísať si viacero tel. čísel na taxi služby, pretože veľmi vyťažené zvyknú byť v piatok večer. Taxi budete možno chcieť využiť aj pri doprave na letisko v Bratislave, takže veríme, že vám tento článok v niečom pomohol 🙂

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *