Taxi Bratislava – zoznam taxi služieb, cenník a kontakt

Taxi Bratislava – určite už každý z vás hľadal aspoň raz zoznam taxi služieb v Bratislave. Nič poriadneho však na Internete nenájdete, iba jednotlivé stránky taxi služieb. Spravili sme preto zoznam všetkých taxi v Bratislave aj s cenníkom.

Taxi-Taxi Bratislava

Taxi-Taxi obľúbená taxislužba v Bratislave, cena jazdného za kilometer jazdy je 1,50€ v rámci centra sa odveziete zhruba za 10€.

• Cena za kilometer jazdy je 1,50€ (minimálne jazdné 10€)
  • Letisko Bratislava 20€
  • Letisko Schwechat-Viedeň z centra Bratislavy za 75€

Kontakt: 02/16 901 alebo +421 910 467 999
Web: https://Taxi-Taxi.sk/

TOP TAXI Bratislava

Taxi pristavené do 5 minút, 24/7 a môžete platiť aj kartou. Vodiči poznajú Bratislavu aj okolité dediny dokonale. Rýchla a bezpečná preprava pre jednotlivcov aj skupiny.

Kontakt: 0911 030 399
Web: https://taxibratislava.com/

Taxi na Letisko Schwechat už od: 65€

Kompletný cenník na: https://taxibratislava.com/cennik/

TOP Taxi Bratislava

Easy Taxi Bratislava

Easy Taxi Bratislava je asi najznámejšou taxi službou v Bratislave.

Kontakt: 0918 555 555 alebo 0907 440 440

Cenník:

• 5 € – Staré Mesto, Nové Mesto, Koliba, Kramáre, Ružinov, Petržalka, Karlova Ves, Hranica Berg
  • 8 € – P. Biskupice, Dolné Hony, Vrakuňa, Dubrávka, Lamač, Letisko, Rača od Peknej Cesty, Zlaté Piesky od Tesca
  • 10 € – Vajnory, Devínska N. Ves, Bory mall, Krematórium, Podkere Pušky

Green Taxi Bratislava

Široká ponuka vozidiel. Jednotná cena 5 € v rámci cesty do 10 km.

Kontakt: 0905 660 660 alebo 02/16660 alebo 0905 777 366.

Cenník:

• 5 € – v rámci Bratislavy do 10km.
  • 6 € – v rámci Bratislavy nad 10 km.
Taxi Bratislava

VB Taxi

Určite ste si cestou cez Bratislavu všimli žlté taxi autá s nápisom VB Taxi. Poďme si pozrieť aj ich cenník, ale najprv kontakt.

Kontakt: 18 158

Cenník: 0,69 € za kilometer (tarifa v rámci mesta). Výhodou je aj to, že môžete zaplatiť kartou.

5€ Taxi

Ako už z názvu vyplýva cena za cestu v rámci Bratislavy je jednotná – 5 € (je jedno či je to 2 km od miesta nástupu alebo 10 km).

Najlacnejšie TAXI Bratislava?

Často dostávame otázku, ktoré je najlacnejšie taxi v Bratislave. Odpoveď je však veľmi ťažká, nakoľko ceny taxi služieb sú v Bratislave rovnaké. Pokiaľ plánujete ísť na krátku vzdialenosť, odporúčame využiť VB Taxi, pretože tam platíte iba za reálnu odjazdenú vzdialenosť.

Ak však chcete ísť lacno a bývate ďalej, odporúčame siahnuť po taxi službe, ktorá má jednotnú cenu za odvoz v rámci Bratislavy. Napríklad taká Green Taxi Bratislava, ktorá má cestu do 10 km v rámci Bratislavy za cenu jednotnú 5 €.

Určite odporúčame zapísať si viacero tel. čísel na taxi služby, pretože veľmi vyťažené zvyknú byť v piatok večer. Taxi budete možno chcieť využiť aj pri doprave na letisko v Bratislave, takže veríme, že vám tento článok v niečom pomohol 🙂

Chceli by ste do článku pridať aj vašu taxi službu v Bratislave? Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií.

4 komentárov k článku “Taxi Bratislava – zoznam taxi služieb, cenník a kontakt

• 17. októbra 2021 at 14:47
    Permalink

TAXI Bratislava – MB Transfer s.r.o.
    Sme rýchlo rozvíjajúca spoločnosť, ktorá poskytuje taxi – služby v Bratislave a okolí. Zakladáme si na spoľahlivosti, bezpečnosti a samozrejme za výhodné ceny. Za ostatné roky sme si vybudovali dobré meno, ktoré odrážajú aj pozitívne recenzie našich klientov. Poskytujeme osobnú prepravu, transfery na letiská a z letísk. Drink taxi je u nás samozrejmosť. Taxi Bratislava – bezpečne & výhodne.

Nástupné 3 €
    Minimálne jazdné od 5 €
    Jazdné za km 1.2 €
    Objednávka na presný čas + 2 €

• 15. októbra 2022 at 1:07
    Permalink

EASY Taxi odporúčam,veľmi milí ústretový.Dva krát som si túto Taxi službu objednala a aj druhý raz milé jednanie a super cena!!! Ďakujem,nech sa vám darí!!!

• 30. júna 2023 at 20:36
    Permalink

prosim co stoji cesta Patronka MHD do Bory Moll nemocnica katarinaf@centrumsk a možnost cestovania s skladacim vozikom

• 30. januára 2024 at 16:12
    Permalink

Top taxi Bratislava naozaj skvelé! Profesionálny prístup, veľmi milí vodiči, čisté autá, auto príde vždy načas. Na rozdiel od tejto taxislužby – taxi-bratislava-city.sk čo je úplná katastrofa. Absolútny nezáujem o zákazníkov, nemožné dovolať sa. Top taxi len tak ďalej!