Bratislavské IKEA Food prinieslo malú zmenu

Návštevníci bratislavskej reštaurácie v známej predajni nábytku IKEA Bratislava Food majú istotne ešte v živej pamäti výborného lososa so šalátom, ktorý tak vo veľkom lákal ľudí z ďalekého okolia si vychutnať túto kvalitnú rybu za perfektnú cenu. Podobná akcia sa len tak skoro nezopakuje, čo je škoda. Nebudeme jediní, čo by radi opäť okúsili výnimočne pripravené jedlo.

Reštaurácia momentálne pre svojich zákazníkov pripravila jednu zmenu, ktorá z reštaurácie robí skôr jedáleň, ako miesto, ktoré bolo donedávna stále u niektorých ľudí obľúbené. Všetok riad ako sú taniere a poháre nahradili plastovými. Návštevníci predpokladajú, že ide len o chvíľkovú zmenu a nie dlhodobú. Z plastových jednorazových tanierov nie je síce problém jesť, no vyzerá to skôr ako na festivale. Rovnako tak poháre na nápoj. Aspoň že ten stále zostal v rámci pitia neobmedzený.

Ďalšou zmenou je súčasný losos za cenu 2,90 ktorého je na tanieri prekvapivo menej, než tomu bolo napríklad pred mesiacom. Stále sú však výborne hdonotené mäsové guľky s trochou brusnicového džemu. Dovolíme si dúfať, že plastové riady, ktoré vytvoria oveľa väčšie náklady, než klasické riady, nakoniec nebudú stálym zariadením tejto reštaurácie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.