Urban Market 2018

Po SAShE v Tržnici tu máme ďalšie podaujatie zamerané na dizajn a kreatívnu tvorbu. Urban Market je popredným kultúrno-spoločenským podujatím, ktoré v sebe spája živý dizajnový trh súčasnej umeleckej a kreatívnej tvorby, prezentáciu profesionálnej módy, dizajnu a umenia, ako aj pestrý kultúrny program, edukačné aktivity a tvorivých ľudí z rôznych odvetví umenia v jednom čase na jednom mieste. V roku 2018 budeme prezentovať a spájať komunitu tvorivých ľudí už deviatym rokom. Urban Market 2018 (Spring Edition) sa uskutoční na Fakulte architektúry STU na Námestí slobody.
——————–

OTVÁRACIE HODINY

01.06.2018: 16:00 – 03:00 (predajná časť do 21:00)
02.06.2018: 11:00 – 03:00 (predajná časť do 21:00)
03.06.2018: 11:00 – 19:00 (predajná časť do 18:00)
——————–

VSTUPNÉ

Permanentka: 7 €
Dostupná iba do 31. mája 2018 cez predpredaj.sk a na mieste v piatok, 1. júna, do 22:00. Permanentka oprávňuje držiteľa na vstup počas celého víkendu.

Denné vstupné
Denné vstupné oprávňuje na vstup iba na denný program v deň, kedy bolo zakúpené.
*Piatok: 2 €
*Sobota: 2 €
*Nedeľa: 2 €
——————–

TÉMA: spolupráca

Komerčný trh je v dnešnej dobe hlavne o súťažení a skloňovaní slova konkurencia. Nás však vo svete plnom rozdielností oveľa viac zaujíma zdieľanie nadobudnutých schopností, ktoré má silu prinášať výnimočné výsledky. A práve o tom je spolupráca.
Dnes si už len ťažko predstavíme prácu alebo projekt, ktoré by nevyžadovali nejakú formu spolupráce. Pracovať aspoň s jedným ďalším človekom nás obohacuje o zážitky zo spoločného riešenia problému, zdieľania myšlienok, nápadov a schopností a z neustáleho učenia sa. Spolupráca posilňuje medziľudské vzťahy, zlepšuje pripravenosť na prijímanie iných názorov, riešenie konfliktov, umožňuje viesť vecné diskusie, ako aj schopnosť vystúpiť zo svojej bubliny a pozrieť sa na situácie z viacerých pohľadov. A väčšinou prinesie niečo originálne.
O toto všetko nás obohacuje spolupráca, ktorá bude témou jarného vydania Urban Marketu. Koncepčne sa chceme zamerať hlavne na česko-slovenkú spoluprácu a projekty, ako aj synergický efekt, ktorý spolupráce vo všeobecnosti prinášajú. Keď sa dobré veci spájajú, vedia byt ešte lepšie.

Viac informácií na facebook udalosti.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.