Elektrobicykle v Bratislave? Jedine od eCyklo.sk

Už vás nebaví trčať ráno v Bratislave v zápchach? Míňate príliš veľa peňazí na pohonné hmoty? Ste ráno unavený a nič vás nedokáže prebrať?

Pokiaľ ste odpovedali aspoň na jednu otázku ÁNO, máme tu pre vás riešenie v podobe ebiku! Nie je nič lepšie ráno na prebratie ako jazda na elektrobicykli, pri ktorej sa vám z tela vyplavia endorfíny a naštartujete aktívne svoj deň. Pasívnou výhodou je, že ušetríte čas nervovaním sa v zápchach a ušetríte peniaze za pohonné hmoty, ktoré môžete investovať do niečoho zmysluplnejšieho.

Výhody elektrobicykla

• ušetríte náklady na pohonné hmoty
  • menej nervovania a času stráveného v zápchach / pri hľadaní parkovacie miesta
  • aktívne naštartovanie dňa
  • pre elektrobicykel kopce nie sú žiadny problém
  • aj keď nie ste aktívny športovec, pomocou elektrobicykla sa ním môžete stať a pri tom sa nevyštaviť
  • v dnešnej dobe sú už elektrobicykle v cenovej relácií dostupnej väčšine ľudí a rozdiel medzi kvalitným klasickým bicyklom a ebikom nie je až taký veľký

eCyklo.sk

Pokiaľ potrebujete poradiť s výberom elektrobicykla v Bratislave, určite sa obráťte na pána Petra Tunegu zo spoločnosti eCyklo.sk, ktorý má vyše 9 ročné skúsenosti s predajom elektrobicyklov. Ich predajňa sídli na Nerudovej ulici v Ružinove. V ponuke nájdete klasické elektrobicykle a takisto aj skladačky do mesta.

elektrobicykel lectron

Vyskúšanie elektrobicykla

Pre každého nerozhodného, kto ešte nezažil ebike a chce si ho vyskúšať pred kúpou ponúkajú eCyklo na predajni požičovňu. Požičať si viete horské / MTB elektrobicykle so stredovými motormi a takisto aj elektro skladačku vhodnú do mesta.

Viac informácií sa dozviete na ecyklo.sk požičovňa.