Kompletný balíček výhod pre začínajúceho podnikateľa

O komplikovanom procese založenia spoločnosti sa môžete presvedčiť na vlastné oči aj uši. Stačí požiadať o pridelenie konkrétnej živnosti a uvidíte, že administratívne poplatky a dokumentácia nebudú všetko, čo vás v tomto smere čaká, a to aj napriek tomu, že sa podnikanie formou živnosti považuje za najjednoduchší spôsob.

Vyriešiť to môžete veľmi jednoducho a vybrať si tak založenie bez zbytočných komplikácií a často aj bez potrebného základného imania. Je to možné a dá sa to!

Založenie s.r.o. bez adresy sídla nebude možné

Pred založením novej firmy by ste si mali preštudovať niekoľko dôležitých veci a jednou z nich je aj to, že vaša nová firma potrebuje k zápisu do Obchodného registra (OR) vlastné sídlo. Teda miesto a dresu, na ktorej sa do tohto zoznamu zapíše.

Vyberte si prenájom

Klasické nehnuteľnosti vo vašom okolí môžu byť drahé a na mieste, ktoré je z hľadiska lokality pre vaše marketingové účely a dobré meno, dosť nevhodné. Nehovoriac o tom, že budete musieť platiť aj prevádzkové náklady a zamestnancov.

Vyriešiť to môžete jednoduchým prenájmom sídla, ktoré nebude vo vašom vlastníctve, ale plnohodnotne zastúpi všetky potreby a podmienky pre splnenie zápisu firmy do OR. K dispozícii máte reprezentatívne priestory na rokovanie, recepciu, agendu a riadenie vašej pošty, dobrú lokalitu, anonymitu a tie najlepšie vyhliadky na úspech.

Objednajte si kompletný balíček, s ktorým ušetríte

Ešte lepšie na tom budete, ak si vyberiete pre svoje podnikanie službu výhodného založenia s.r.o. s možnosťou prenájmu sídla a všetkými ďalšími výhodami, ktoré vám z toho plynú. V mnohých prípadoch ide už o predzaložené firmy, pri ktorých nepotrebujete mať ani základné imanie.

Nemusíte vybavovať zápisy na úradoch, firmy nemajú žiadnu obchodnú ani inú históriu a záväzky, ktoré by vás mohli nepríjemne prekvapiť. Stačí si vybrať a určite budete milo prekvapení, ako jednoducho sa vám môže podariť dostať k novej firme so všetkým čo k nej potrebujete. Ide to oveľa rýchlejšie a lacnejšie, čo v podnikateľských začiatkoch určite oceníte!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.