Máte chuť na pizzu v uliciach Bratislavy? Tu je niekoľko tipov od DonAppetit!

Len tak si kráčate mestom, keď sa zrazu spoza rohu vynorí neodolateľná vôňa šunky, šampiňónov a syra. A vy veľmi dobre viete, že takto môže rozvoniavať jedine dobrá pizza. Pri prechádzkach Bratislavou nie je na škodu vedieť, kde vám pripravia tú najlepšiu pizzu. DonAppetit vám to prezradí!

I love pizza. Pizza v Bratislave priamo do ruky

Hlavne sa nikde nezastavovať, máte predsa toľko povinností! No keď na vás zaútočí hlad a následne aj vôňa čerstvo pripravenej pizze, bol by to tyranský čin, keby ste si nedali aspoň jeden trojuholníček. Nemusíte si sadnúť priamo do podniku a stratiť pol hodinu života, jednoducho si na Rybárskej v Bratislave vypýtajte, po čom srdce piští, a bežte za svojimi povinnosťami. Je len na vás, či sa do pizze s chuťou zahryznete už počas chôdze, alebo si počkáte, kým prídete do práce či do najbližšieho parku s lavičkami. Pizzéria I love pizza v Bratislave je otvorená od 11. do 22. hodiny, teda si čosi malé môžete zobnúť aj po odchode z kina.

Pizzeria Bratislava
Pizzéria v Bratislave

Skvelá pizza v Bratislave

Ďalším tipom DonAppetit je pizza z prevádzky Black Rose. Všetci okoloidúci ju milujú, pretože sa pripravuje v peci na dreve, čo jej dodáva originálnu chuť a určite aj vôňu. Zvádza vás „čierna“ z názvu k domnienke, že budete jesť uhoľ? Báť sa nemusíte, skôr sa zamerajte na tú ružu a vezmite svoju priateľku na romantickú prechádzku, počas ktorej si odskočíte na pravú taliansku pizzu do podniku ozdobeného ružami. Pizzéria na Harmincovej v Bratislave navyše denne od 15. hodiny ponúka pri odbere dvoch kusov tretiu pizzu len za jedno euro. Pre takúto akciu sa oplatí naštartovať auto a zájsť si po obľúbenú pizzu, aj keď ste z inej časti Bratislavy.

Ste v Bratislave cudzí? Zastavte sa v Pizza Colosseum

Pizza priamo ako z Talianska? Takú DonAppetit našiel v Bratislave na Železničnej ulici. Keď sa ozve hlasné škvŕkanie vychádzajúce z útrob vášho brucha a vy sa tvárite, že nič nepočuť, radšej rýchlo v apke Don Appetit očami vyhľadajte prevádzku Pizza Colosseum. Pizza sa tam pripravujete v originálnej talianskej peci vykurovanej drevom, no veľkým lákadlom je tiež príjemné prostredie a teplé farby, vďaka ktorým chuť do jedla len tak rastie. Či v Bratislave pracujete, študujete, alebo ste si sem len vyrazili na nákupy, Pizzu Colosseum máte hneď poruke, a tak nič vhodnejšie hľadať nemusíte.

Chceli by ste si dopriať jedlo s výhľadom na Bratislavu? Pozrite si reštauráciu UFO a jej ponuku jedál, ktoré vás určite očaria (takisto ako výhľad).

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.