Máte pokazený telefón? Poznáme servis, ktorý príde za vami kamkoľvek!

Rozbili ste displej alebo vám na vašom mobile jednoducho len „odišla“ súčiastka ? Obe situácie treba raz dať do poriadku, riešením je mobilnyservis.sk, ktorý poskytuje služby ako žiaden iný servis na Slovensku! Čím je taký výnimočný?

U vás, v práci alebo kdekoľvek si poviete

Na výber máte z troch možností opravy. Odborný technik sa naň vie pozrieť v servisnom vozidle, ktoré príde za vami na adresu, ktorú si zadáte, rovnako tak môžete prísť aj vy do servisného strediska. Ak nie ste z okolia Bratislavy, stačí nám nefunkčné zariadenie poslať kuriérom a do 48 hodín máte telefón opravený. Prvé dve možnosti prebiehajú na počkanie, čo je obrovskou výhodou, najmä ak potrebujete byť neustále v kontakte so svetom. Ak si vyberiete prvý variant, je to pre vás najpohodlnejšie – nemusíte chodiť nikam, servis príde za vami!

A ako prebieha samotná oprava?

Najprv si na stránke mobilnyservis.sk vyberiete váš typ mobilného telefónu a špecifikujete bližšie informácie. Potom už len nájdete potrebnú službu a jednoducho objednáte servis s miestom a časom, ktorý vám najviac vyhovuje! Už počas zadávania objednávky vidíte, koľko bude oprava stáť a táto cena je výsledná, žiadne poplatky navyše neplatíte. Konečná cena zahŕňa náhradný diel, prácu, diagnostiku a dopravu.

Prečo si vybrať mobilnyservis.sk?

Dôvodov máte hneď niekoľko! Váš telefón bude opravený v najkratšom možnom termíne a na mieste, ktoré si vyberiete vy, v čase, kedy je to pre vás najlepšie. O servis sa postarajú profesionálni technici s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí pracujú len s originálnymi náhradnými dielmi, na ktoré sa vzťahuje záruka 24 mesiacov. Na každý úkon, ktorým váš telefón prejde, platí záruka tri mesiace. Kým sa váš mobilný telefón opraví, k dispozícii budete mať náhradný, aby ste mohli byť neustále „online“. Stavte na kvalitu a rýchlosť, stavte na mobilnyservis.sk!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.