Moderné tienenie, ktoré sa postará o vaše príjemné chvíľky – žalúzie

Tienenie okien je dnes základnou súčasťou každého jedného domu alebo bytu. Je to univerzálny spôsob hry svetla, zachovania optimálneho súkromia, špecifickej izolácie a samozrejme aj estetického dojmu. Základom úspechu je ale dobrý výber, ktorému potrebujete venovať náležitú pozornosť. My vám s ním pomôžeme!

Príjemná klíma a pocit v interiéri

Ako ste sa už určite neraz a v poslednom období presvedčili, počasie je na extrémne výkyvy zo dňa na deň náročnejšie. Z tohto dôvodu je potrebné ochrániť aj vašu domácnosť, pretože niektoré poveternostné vplyvy a náhle klimatické zmeny, vedia narobiť nemalé škody.

Univerzálnym riešením tohto problému môžu byť aj špeciálne vonkajšie žalúzie, ktorých inštaláciu môžete zvládnuť sami alebo aj za pomoci profesionálneho tímu výrobcov. Ich charakter a konštrukcia je mimoriadne pevná, čo oceníte pri každom jednom počasí.

Žalúzie dokonale izolujú

Pretože sa svojím dokonalým zhotovením postarajú o maximálne možné zatienenie, ktoré vytvorí v oblasti okna jednu súvislú plochu, prekážku, ktorá bude brániť nielen prenikaniu svetla do miestnosti, ale aj zvukov z ulice a rovnako tak aj teplotám, ktoré vonku aktuálne sú. Môže za to aj špeciálne tesnenie z LDPE.

žalúzie izolujú

Senzor na ovládanie

Aj to je možnosť, ktorú si môžete pri inštalácii vonkajších žalúzií objednať. Otvárať a regulovať svetlo sa dá manuálne alebo motoricky (francúzsky motor Somfy). Výhodou vonkajších žalúzii je aj to, že pri úplnom zatienení, čo je až 98 %, môžete naďalej vetrať a nič sa cez okno do vnútra nedostane.

Dokonalý dizajn

Je jedna z ďalších výhod vonkajších žalúzií, ktoré budú dokonalým doplnkom k modernej pergole. Nepotrebujete žiadne iné a špeciálne doplnky, vonkajšie žalúzie sú sami o sebe dizajnovým skvostom, ktorý vaše okná a fasádu domu zviditeľní.

Vybrať si môžete spracovanie pod omietku, s priznaným krycím plechom, v rohovom prevedení, šikmé a ďalšie iné varianty, z ktorých si určite vyberiete.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.