Nevyhnutnosti multifunkčného vonkajšieho sedenia

Luxus záhrady vám závidí nielen každý kutil a záhradkár, ale tiež každý, kto by si rád sadol na čerstvý vzduch a užil si ničím nerušenú súkromnú chvíľku odpočinku. Nastal čas „vytunovať“ si svoju oázu pokoja a vytvoriť si kútik na sebarealizáciu.

Čo by nemalo chýbať pri žiadnom záhradnom sedení

Či už máte svoje sedenie na terase, pod pergolou, prípadne v altánku, je potrebné si to svoje miestečko na leto poriadne zútulniť. Viac než na výzdobe záleží na funkčnosti a praktickosti záhradného príbytku, preto vám poradíme niekoľko must-have vylepšení.

  • Chladnička

Všetci vieme, aké dôležité je dodržiavať pitný režim, a to nielen počas leta. Z tohto dôvodu je potrebné mať po ruke chladené nápoje. Vybavte si svoje sedenie chladničkou, v ktorej si budete môcť skladovať pitie aj jedlo, a to bez strachu, že sa pokazí. Zaobstarajte si chladničku s mrazničkou, aby ste mali stále dostatok ľadu, prípadne aby ste si do pitia mohli hodiť zmrazené ovocie.

  • Reproduktor

Ďalšou nevyhnutnosťou je reproduktor, ktorý dokreslí atmosféru pri akejkoľvek situácii. Vytvorte si playlisty pre rôzne príležitosti, akými môžu byť popoludnie stolových hier, ochutnávka ginu s tonikom, kreatívna dielňa alebo oslava narodenín. Vo vonkajších priestoroch je vždy lepšie vyberať z reproduktorov odolných voči vode, ktorým neprekáža vlhkosť ani dážď.

  • Záhradný gril

Neexistuje letné posedenie bez barbeque, preto nezabúdajte na záhradný gril. Na dosiahnutie pravej atmosféry odporúčame gril na drevo, ktorý prevonia celú záhradu, ale parádu spraví aj elektrický gril. Pripravte si triesky, zapáľte oheň a užite si celý proces grilovania so všetkým, čo k nemu patrí. Zaobstarajte si kvalitné grilovacie náradie, nech vám ide práca od ruky.

  • Projektor

Pohodlne sa usaďte a užite si súkromné domáce letné kino. Prenosný projektor je skvelou vychytávkou na romantické večery vo dvojici aj pre partiu priateľov. Stačí si v blízkosti prístrešku natiahnuť bielu plachtu, vybrať film a môžete pozerať. Nezabudnite si kúpiť popcorn a premietanie sa môže začať.

Prispôsobte svoj vonkajší priestor na mieru vlastným potrebám a vytvorte si kútik snov, z ktorého sa vám bude len ťažko odchádzať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.