Hotel Bratislava (Seberiniho 9, Ružinov)

Hotel Bratislava **** sa nachádza v ružinovskej štvrti v Bratislave, na adrese Seberiniho 9. Tento komfortný hotel ponúka ubytovanie v izbách s vlastnou kúpeľňou a bezplatným Wi-Fi pripojením na internet.

Izby sú zariadené s dôrazom na pohodlie a sú vybavené satelitnou TV, chladničkou a pracovným stolom. Niektoré izby majú aj balkón.

Hotel Bratislava ponúka aj raňajky formou bufetu, ktoré sú podávané v spoločenskej miestnosti s krbom. Okolie hotela je plné reštaurácií a kaviarní, takže hostia si môžu vybrať z množstva možností, kde sa najesť. Pozrite si náš článok na tému, reštaurácie Bratislava.

Kde sa nachádza Hotel Bratislava?

Hotel Bratislava sa nachádza v blízkosti mnohých turistických atrakcií, ako napríklad ZOO Bratislava, Bratislavský hrad a Staré mesto. Mestská hromadná doprava je dostupná len pár minút chôdze od hotela a ponúka rýchle spojenie s ostatnými časťami mesta.

Vďaka svojej výbornej polohe a komfortu je Hotel Bratislava skvelou voľbou pre turistov, ktorí navštevujú hlavné mesto Slovenska.

Hotel Bratislava sa nachádza na polceste medzi letiskom Bratislava a centrom mesta.

Na mieste je k dispozícii aj wellness centrum, autoumyváreň a kaderníctvo. Okrem toho si v ubytovaní môžete prenajať auto. V hotelovom bare vo vstupnej hale sa 11:30 do 13:30 podáva denné menu. Môžete si v ňom vychutnať tradičné slovenské pivo a špeciality a vybrať zo širokej ponuky slovenských a zahraničných vín.

Hotel Bratislava**** izba Standard

Hotel Bratislava je vzdialený len 1,5 km od výjazdu Bratislava-Ružinov z diaľnice D1. Do centra mesta sa električkou dostanete za 20 minút.

Hotel Bratislava cena ubytovania

Cena za noc začína od 84 € za dvojlôžkovú izba Standard s manželskou posteľou alebo 2 oddelenými lôžkami, ktorá má veľkosť 23 m².

V cene ubytovania je:

• Klimatizácia
  • Súkromná kúpeľňa
  • Posteľná bielizeň
  • TV
  • Telefón
  • Bezplatné Wi-Fi

Hotel Bratislava parkovanie

Hotel Bratislava má súkromné parkovisko na mieste (rezervácia nie je možná), ktoré je spoplatnené sumou 7€ za deň.

Konferencie v Hotel Bratislava

V HOTEL BRATISLAVA je k dispozícií aj kongresová sála s kapacitou do 340 osôb, kde môžete zorganizovať akýkoľvek event.

• 9 konferenčných miestností a salónikov s celkovou kapacitou až 800 osôb
  • parkovanie pre 230 automobilov na hotelovom parkovisku
  • flexibilný prístup
  • odborný dohľad konferenčného manažéra
  • prvotriedny catering, biznis raňajky, občerstvenie počas prestávok, obedy a večere formou skvelého menu alebo starostlivo pripraveného bufetu

Pokiaľ hľadáte kvalitné ubytovanie v Bratislave, tak Hotel Bratislava so 4 hviezdičkami, je pre vás tá správna voľba.